הוא מסלול סקי סקי נורדי אימון טוב?

את NordicTrack סקי מכונה בנוי כדי לחקות את תנועות הגוף שלך עובר כאשר סקי קרוס קאנטרי, תרגיל נחשב את הטוב ביותר Cardiovascular אמון זמין. כמו כל חיקוי, NordicTrack אינו מספק נופש מושלם של קרוס קאנטרי. אם זה אימון טוב או לא תלוי ביעדים שלך, יכולות ומגבלות.

יסודות NordicTrack

ישנם דגמים רבים של NordicTrack מכונות סקי, אבל כולם עובדים על אותו רעיון בסיסי. אתה שם את הרגליים על פלטפורמות אשר להחליק הלוך ושוב על מסילות. העברת יד אחיזה לספק הן איזון אמון עבור הגוף העליון שלך כמו שאתה זז. ברוב הדגמים, אתה יכול להתאים את ההתנגדות של שתי המסילות ואת אחיזת הזרוע כדי להגביר את עוצמת האימון שלך.

קלוריה בורן

פעילות גופנית קרדיווסקולרית שורף קלוריות טוב יותר מאשר אימון התנגדות, דוחות אורגון מבוסס מאמן כושר בן כהן. מאז סקי קרוס קאנטרי הוא תרגיל קרדיווסקולרי רב עוצמה, זה שורף קלוריות רבות. A 155 קילו אדם על מכונת סקי יכול לצפות לשרוף כ -500 קלוריות לשעה. מכיוון שאנשים כבדים יותר שורפים יותר קלוריות ברוב הפעילויות, אדם במשקל 205 ק”ג היה שורף 650 קלוריות באותו אימון, בעוד שאדם במשקל 130 ק”ג היה שורף 410.

בניית שרירים

NordicTrack אינו מספק את ההתנגדות הכבדה של משקולות חופשיות או חדר כושר אוניברסלי, ולכן היא לא הבחירה הטובה ביותר לבניית שרירים גדולים וחזקים. עם זאת, ההתנגדות של תנועות הזרוע והרגליים יחזק את הטון ואת השרירים של הגוף שלך מכף רגל ועד ראש.

גְמִישׁוּת

The NordicTrack הסקי הוא מאבחן, אומר כהן. שלא כמו מוצרים אחרים במחיר תחרותי, אפשרויות המימוש שלך מוגבלים סקי מהר או סקי איטי יותר. עבור מי perfer מגוון האימון שלהם, זה החיסרון של NordicTrack מכונות סקי.

בְּטִיחוּת

NordicTrack מכונות סקי חוסר חלקים נעה כבד לעשות מכונות משקל ומכוני כושר ביתיים מסוכנים יותר. משמעות הדבר היא שהם בטוחים יותר מאשר מוצרים רבים אחרים בבית התרגיל. עם זאת, כהן מזהיר כי קטעי כף הרגל על ​​NordicTrack לעשות אותם קצת יותר מסוכנים מאשר הליכון אם אתה מאבד את שיווי המשקל או להיות סחרחורת במהלך האימון.

אם או לא NordicTrack מכונת סקי הוא אימון טוב הוא עניין של המטרות שלך. אם אתה רוצה שריפה אירובית חזקה, זה אחד הטובים ביותר הזמינים. אם אתם מחפשים לשאוב למעלה, או עבור אימון מעגל משתנה, יש אפשרויות טובות יותר.

אימון טוב?