כיצד להשתמש סודיום ביקרבונט כדי אלקליזציה הגוף שלך

ה- pH הוא מערכת דירוג כימי המשמש למדידת חומציות בפתרון. בגוף האדם, איזון ה- pH מופרע על ידי תזונה ירודה בעיקר, כאשר נותר ללא בדיקה, רמות גבוהות של חומצה בגוף יכול להוביל מחלות degenerative ביותר. שמירה על רמות ה- pH של הגוף מאוזנת יכולה להיעשות על ידי שיפור הדיאטה, לצרוך יותר פירות וירקות, כולל ירקות עלים כהים, אבל זה יכול להיות מושגת גם עם בליעה של סודיום ביקרבונט. סודיום ביקרבונט, הידוע גם בשם סודה לשתיה, הוא נוגד חומצה טבעי וזול, אך יעיל, איזון רמות ה- pH בגוף.

רכישת מים מזוקקים וסודה לשתיה מחנות מזון בריאות. זה יבטיח כי אין כימיקלים לא רצויים במוצרים. זה יהיה אידיאלי אבל לא חובה. אם חנות מזון אורגני או טבעי לא ניתן להגיע או יקר מדי, לנסות מותג מהימן של סודיום ביקרבונט זמין בחנות המכולת שלך.

מערבבים 1/4 כפית. אפייה סודה עם כוס מים. שתו אותו על בטן ריקה פעם ביום, רצוי בבוקר. זה יכול להיעשות במשך כמה ימים לפני איזון pH מושגת.

רכישת ערכת הבדיקה pH מחנות מזון בריאות או בית מרקחת ולבדוק רמות ה- pH בגוף. ערכות בדיקה שונות עשויות להיות הוראות שונות, לכן קראו את התווית להנחיות. ביסודו של דבר, ערכות עבודה על ידי יישום רוק או שתן לרצועת לקמוס אשר משנה צבע. הגוון מושווה לטבלת צבעים שמגיעה עם הערכה. אם הבדיקה מראה יותר מדי חומציות, נסה לקחת את הפתרון bicarbonate ומים בעת התעוררות ולפני השינה. לאחר כמה ימים, רמות ה- pH בגוף צריך להתייצב.