דלקת שקדים ותה ירוק

את tonsils ממוקמים בחלק האחורי של הפה, רירית הצדדים של הגרון. כאשר חיידקים או וירוס קיים, השקדים שלך להיות כואב, מצב לעתים קרובות מלווה גירוי, אדמומיות, דלקת גרון שריטה. תה ירוק יכול לעזור להילחם חיידקים ווירוסים, להפחית דלקת ולהרגיע גירוי.

על דלקת שתן

דלקת ושד דלקתיות הם מאפיינים של מצב המכונה דלקת שקדים, אשר מתרחשת כאשר וירוס או חיידקים מזיקים מדביק את השקדים. זיהום גורם לנפיחות של השקדים ואת כאב גרון. אם השקדים שלך להיות מודלק כל כך שהם מפריעים לנשימה שלך, ייתכן שיהיה עליך להסיר אותם. מצבים אחרים שגורמים לכאבי השקדים כוללים דלקת גרון, מונונוקלאוזיס ואלרגיות. צריכת תה ירוק עשוי לסייע במניעת וטיפול בשקדים כואבים. עם זאת, לדבר עם הרופא שלך לפני תחילת משטר של תה ירוק, כפי שהוא עשוי לפעול באופן גס עם כמה תרופות.

מערכת החיסון

תה ירוק יכול לעזור לשפר את תפקוד המערכת החיסונית על ידי לחימה זיהומים חיידקים ווירוסים שעלולים לגרום שקדים נפוחים. תה ירוק מכיל קטצ’ינים, סוג של נוגדי חמצון המשפר את התגובה המערכת החיסונית שלך על ידי שחרור חלבונים ספציפיים התוקפים וירוסים וחיידקים, על פי אוניברסיטת איווה. המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד ממליץ להשתמש בתה ירוק נטול קפאין לתרופה החיסונית שלך. מערבבים כפית של עלי תה ירוק עם כוס מים רותחים, ותלולית במשך 10 דקות. לשתות 2 עד 4 כוסות תה ירוק מדי יום עבור החיסון המקסימלי היתרונות.

אנטי דלקתיות

דלקת שקדים עלולה לנבוע נפיחות או דלקת של הגרון. תה ירוק יכול לשמש סוכן אנטי דלקתי, פוטנציאל הפחתת הכאב של השקדים שלך. Epigallocatechin gallate, הידוע גם בשם EGCG, הוא נוגד חמצון העיקרי בתה ירוק המסייע בהפחתת דלקת בגוף. בנוסף, גרגור ושותים משקאות חמים, כמו תה ירוק, עשוי לעזור להרגיע את הגרון כואב ו השקדים.

תכונות מיקרוביאלית

את הפה ואת חלל הפה מכילים כמויות גדולות של חיידקים. תה ירוק בעל תכונות מיקרוביאליות המעכבות צמיחה חיידקית, דוחות מדע יומי. בנוסף, זיהום של שקדים יכול לגרום ריח רע מהפה או באשת הנשימה. חיידקים יכולים להילכד בכיסים של השקדים ולאכלס, מה שגורם לנשימה ריחנית. שתייה או גרגור עם תה ירוק עשוי לעזור להפחית ולנטרל חיידקים השקדים.