דרך בטוחה לרדת במשקל בזמן ההריון

עלייה במשקל במהלך ההריון היא תופעה נורמלית ובריאה, מתן תמיכה תזונתיים עבור התינוק הגדל שלך. אם אתם סובלים מעודף משקל ונכנסים להריון, אתם והרופא שלכם יכולים לדון אם כדאי לכם לנסות לשמור על המשקל או לאבד קילו במהלך ההריון. לגוף ולילד המתפתח יש צרכים תזונתיים ספציפיים שיש לעמוד בהם. אם אתה דיאטה, אתה הסיכון ליקויים תזונתיים. שוחח עם הרופא שלך על המשקל שלך לפני ואחרי ההריון לפתח תוכנית אכילה בריאה ופעילות גופנית שיכולה להמשיך שלאחר הלידה.

סיכוני השמנה

אם אתם סובלים מעודף משקל או מהשמנת יתר ורוצים להיכנס להריון, שוחחו עם הרופא על דרך בריאה לרדת במשקל לפני שאתם תופסים. אתר האינטרנט של “מארס דים” דן בחלק מהסיכונים של נשים הסובלות מעודף משקל במהלך ההריון וכיצד ניתן להגן על עצמכם ועל התינוק. אם יש לך אינדקס מסת הגוף גבוה, או BMI, אתה מפעיל סיכון גבוה יותר של לחץ דם גבוה סוכרת במהלך ההריון. ייתכן גם שיש לך יותר בעיות במהלך הלידה, התינוק שלך צפוי להיות מוקדם מדי, צריך טיפול מיוחד ביחידה לטיפול נמרץ בילוד, יש מום מלידה או להיות שמנים בילדות.

תְזוּנָה

אמנם אין דיאטה הריון מסוים זה נכון עבור כולם, הרופא שלך עשוי להמליץ ​​על הנחיות תזונתיים מסוימים. חומצה פולית, או חומצה פולית, הוא חיוני, שכן הוא יכול למנוע מומים מולדים. אתה צריך על 800mcg ליום לפני ההריון, ו 1000mcg ליום במהלך ההריון. מזון כמו ירקות עליים, פירות הדר, שעועית יבשה ואפונה ודגנים מבוצרים הם מקורות של חומצה פולית, ויטמינים טרום לידתיים יכולים גם לספק לך את הקצבה היומית שלך. אתה גם צריך כ 1,000mg של סידן, 71 גרם של חלבון 27mg ברזל ליום. שוחח עם הרופא שלך על תוספת, כמו ויטמינים עודף יכול להזיק.

קלוריות

במהלך ההריון, אתה אוכל במשך שתיים, עם זאת, אתה לא צריך להכפיל את הארוחות. למעשה, על פי האגודה הריון האמריקאי, אתה רק צריך עוד 300 קלוריות ליום דלק דלק התינוק הגדל שלך. שמירה על סך הכל בראש יכול לעזור לך לשמור על תזונה נאותה ללא השגת משקל רב מדי.

המלצות

למרות שהרופא שלך יידע הכי טוב, אם אתה סובל מעודף משקל או שמנים ולהיות בהריון, יש טווח מומלץ במשקל עבור ההריון שלך. כדי להקטין את הסיכון לסיבוכים, מרץ של דיים קובע כי אם אתם סובלים מעודף משקל, השגת בין 15 ל 25 פאונד במהלך ההריון הוא בריא. אם אתם שמנים, אתה צריך לשאוף לעלייה של רק 11 עד 20 פאונד.

מסקנות

נשים רבות הסובלות מעודף משקל או שמנות עלולות לרדת במשקל במהלך ההריון, במיוחד במהלך השליש הראשון, כאשר בחילות בוקר נפוצים. עם זאת, דיאטה במהלך ההריון לא מומלץ. במקום זאת, בחר מזונות בריאים כמו ירקות טריים ופירות, דגנים מלאים, בשר רזה ופריטי חלב דל שומן. לפעמים רק ביטול מזון זבל, אשר נוטים להיות גבוה קלוריות ושומן, יכול לעזור לך לרדת במשקל. על ידי החלפת קלוריות אלה עם מזונות טובים, אתה בעצם עושה את הילד שלך, ואת עצמך, טובה.