האם זה בטוח להשתמש vaporizers על תינוקות?

Vaporizers להשתמש קיטור להגדיל את רמות לחות מקורה. זה יכול למנוע יובש וגירוי של מעברי האף במהלך חודשי החורף היבשים, להקל על הנשימה של תינוקות חולים עם נשימה. ללא תחזוקה נאותה ניקיון תכופים, לעומת זאת, vaporizers יכול להגדיל את הצמיחה חיידקים עובש ולשים את התינוק בסיכון למחלות קשות. קרא בעיון ובצע את הוראות השימוש והטיפול הכלולות במאדה כדי למנוע סיכונים אלה.

מניחים את מאדה במקום בטוח, הרחק העריסה של התינוק שלך מחוץ להישג ידם של כל חיות מחמד או ילדים אחרים בבית. מאדה צריך להיות על משטח שטוח ויציב, כגון שולחן או שידה, כדי למנוע tipping ו כוויות. אל תניח את המאדה ליד צילומים או פריטים אחרים שעלולים להיפגע כתוצאה מאדים.

הפעל את מאדה במהלך הלילה, לפי הצורך, אבל לבדוק לעתים קרובות עבור סימנים כי רמת הלחות בחדר של התינוק שלך הוא גבוה מדי. אם התעבות מופיעה על החלונות או אם משטחים הופכים לחים, זה סימן לכך החדר רטוב מדי. רמות לחות גבוהה להגביר את הסיכון של עובש ו צמיחה חיידקית בתוך הבית שלך.

הוסיפו כל תרופה למכשיר האידוי בהתאם להוראות רופא הילדים של התינוק. לבנדר ושמן אקליפטוס מרגיעים ויכולים לסייע לגודש ברור בתינוקות, על פי AskDrSears.com. בדוק את הוראות היצרן על המאדה שלך כדי לקבוע את ההליך הנכון להוספת תרופות או שמנים אתריים ליחידה שלך.

החלף את המים שלך מאדה כל יום. מוציאים את המיכל בסבון ומים וממלאים את המיכל במים מזוקקים. מי ברז רגילים עשויים להכיל מינרלים המפוזרים לאוויר יחד עם קיטור מן האדים, מסביר הסוכנות להגנת הסביבה בארה”ב. שאיפת המינרלים האלה עלולה להיות מסוכנת לבריאותו של התינוק.

לנקות ולעקר את מאדה כל כמה ימים על ידי שפשוף הפנימי של מיכל המים כדי להסיר את הסולם ואת הסרט, ולאחר מכן לנקות את המיכל עם פתרון מי חמצן 3 אחוזים. שוטפים היטב את המכל לפני מילוי.