האם יש חימר שאוכל לאפות בתנור ביתי רגיל ולא באש?

שני סוגים בסיסיים של חימר המשמש חומר הדוגמנות קשירת טיט חימר ולא התקשות. הקשחת חימר מתקשה באחת משלוש דרכים: על ידי אש בכבשן, על ידי אפיית בתנור, או דרך תהליך של ייבוש האוויר. החימר הלא קשוח הוא חשיל וניתן לשימוש חוזר. כמה סוגים של התקשות חימר להקשיח בבית תנור רגיל במקום דרך אש כבשן או ייבוש האוויר. שני סוגי חימר אלה משמשים ליצירת כלי קבע, יצירות אמנות ופסלונים.

פולימר דוגמנות חימר זמין במגוון צבעים ומרקמים להכנת תכשיטים, מיניאטורות, ראשי בובות ופרויקטים אמנותיים. שני מותגים פופולריים של פולימר חימר דוגמנות הם Sculpey ו Fimo. שני המותגים יכולים להיות יד ביד או לחוץ לתוך תבניות, חותמות חותמת גומי ועמיד בפני חום embellishments יכול להיות משולב לתוך חימר רך לפני האפייה. זה לוקח בערך 15 דקות לאפות פולימר מודלים חימר מודלים בתנור בית רגיל.

Sculpey גם עושה תרכובת פולימר מודלים שאתה יכול לאפות בתנור בית רגיל. תרכובת הדוגמנות הפולימרית שלה שונה מהחימר הדוגמני של הפולימר שלה, שהמתחם יוצר גימור דמוי חרסינה. יצירת קרמיקה, תכשיטים ופרויקטים קרמיים אמנותיים באמצעות מתחם הדוגמנות. תרכובת הדגם זמין גם לבן או טרה cotta. יצירת פרויקטים באמצעות תבניות או על ידי דוגמנות יד. לחרוט, להטביע או להטביע חפצים עמידים בחום לתרכובת הדוגמת הרכה. צבע את הפרויקט סיים עם אקריליק או צבע מבוסס לטקס.

מותג נוסף של חימר דוגמנות כי מתקשה באמצעות אפייה בתנור בית רגיל הוא חימר Laguna OvenCraft. OvenCraft טיט שונה פולימר הדוגמנות טיט כי אתה יכול לזרוק אותו על הגלגל של הקדר, יד מודל פסלים או ללחוץ אותו לתוך עובש. OvenCraft דוגמנות חימר מתקשה לאחר אפייה במשך שעה בתנור 350 מעלות. הפרוייקט המוגמר דומה לסגול חומה אדומה חומה. צבע או כתם הפרוייקט המוגמר באמצעות מדיום הסיום.

לדברי CanTeach.com, כמה מתכונים חימר תוצרת בית להקשות על ידי אפייה בתנור בית רגיל. מתכון אחד דורש מיזוג שני חלקים קמח, חלק אחד מלח חלק מים אחת לשתי דקות כדי ליצור את החימר. יצירת פרויקטים באמצעות דוגמנות יד או תבניות, ואז אופים את החומר במשך שעה אחת בתנור 275 מעלות. לאחר החימר מתקשה, אתה יכול לצייר אותו ולשמור אותו עם לכה ברורה.

פולימר דוגמנות טיט

מתחם מידול פולימרים

לגונה OvenCraft קליי

תוצרת בית