הורים לטהר יתרונות & חסרונות

תכנית הניקוי הראשית היא תוכנית לניקוי רעלים וירידה במשקל, המבוססת על הספר “מאסטר קלינסר” מאת הסופר סטנלי בורוז. התוכנית משווקת כמו מהיר מיץ זה תוכנן במיוחד כדי לרדת במשקל, תוך ניקוי הגוף של רעלים, עוזר להחזיר את הגוף בחזרה לבריאות אופטימלית. דיאטה זו היא גם מוכר בדרך כלל כמו דיאטה לימונדה. אם יש לך מצב רפואי, לדבר עם הרופא שלך לפני תחילת לטהר את הראש.

סקירה של דיאטה

התוכנית כוללת שלושה שלבים: שלושה ימים “להקל על” תקופת detoxing, 10 ימים לירידה במשקל לימונדה דיאטה ושלושה ימים “להקל על”, אשר reproroduces מזון מוצק בחזרה לתוך הדיאטה הרגילה שלך. עמוד התווך של הדיאטה הוא משקה העשוי ממיץ לימון טרי, סירופ מייפל, פלפל קאיין ומים טהורים. הדייטר לוקח משלשל לפני השינה כל לילה ושותה פתרון אופציונלי – אבל מומלץ – מים מלוחים, המכונה מים המלח, בכל בוקר.

בצד המקצועני

הדיאטה האמריקאית, הממולאת במזון מזוקק, בשומן ובגוף רעיל, גורמת לעיתים קרובות לסתימת הגוף בריר עודף, מרתיעה את צריכת החומרים המזינים החשובים ולעתים קרובות מובילה להשמנת יתר ולבעיות בריאות כרוניות. תומכי צום מיץ ממליצים כי הם מסייעים לנקות את הגוף של אלה, רעלים מזיקים שנבנו על ידי דיאטה של ​​מזונות מזיקים. בנוסף, אתה צפוי לרדת במשקל, כי הגוף שלך יהיה לשרוף יותר קלוריות ממה שהיא משתמשת בשל צריכת נמוכה מאוד קלוריות על לטהר הורים.

יש גם חסרונות

למרות שאתה עלול להיתקל ירידה במשקל הראשוני במהלך לטהר הראשי, ההפסד עשוי להיות זמני, כי הרבה זה קורה עקב אובדן נוזל קשורה צריכת פחמימות נמוכה מאוד בתוספת תנועות מעיים תכופות או שלשולים שנגרמו על ידי מים מלוחים תה משלשל. חידוש צריכת נוזלים רגילה עלול לגרום לעלייה במשקל, על פי בית הספר לרפואה של הרווארד. בנוסף, הגבלה חמורה של קלוריות גורמת לירידה של חומרים מזינים חיוניים, כולל פחמימות, אשר עלול לגרום אנרגיה נמוכה ותחושות של עייפות. אנשים הסובלים כיבים פפטית או עיכול חומצה עלול לחוות אי נוחות מן קאיין המשמש משקה לימון.

שיקולי בטיחות

חשוב על מספר בעיות בטיחות לפני תחילת ניקוי. המלצת התוכנית של שימוש משלשל יומי יכולה לתרום להתייבשות, לרוקן אלקטרוליטים ולהשפיע על תפקוד המעי הרגיל. על פי בית הספר לרפואה של הרווארד, אדם הדבק בתזונה זו חוזר שוב ושוב על הסיכון לשבש את האיזון הבסיסי של חומצת הגוף, מצב הנקרא חומצה מטבולית, אשר גורם לחומציות יתר בדם. חומצה מטבולית חמורה עלולה לגרום לתרדמת ומוות. ניקוי עשוי גם להפריע מיקרואורגניזמים המבצעים תפקודים עיכול נורמלי.