כיצד להשתמש בשמן אורגנו כדי לטפל קיכלי

תראש – המכונה גם זיהום שמרים או קנדידיאזיס – נגרמת על ידי מיקרוביולוגיה קנדידה אלביקנס צומח מתוך שליטה. הסימפטומים כוללים טלאים לבנים בפה, תחושה כותנה בפה, וחוסר יכולת לטעום. ת’ראש שכיח יותר אצל תינוקות, מבוגרים, ואנשים עם מערכת חיסונית מוחלשת. אנטיביוטיקה – אשר לשבש את הצומח המעיים המגן שלך – יכול לגרום לך רגישים קיכלי. אם יש לך קרום, אתה צריך להיות מטופל על ידי רופא. כמה אנשים פונים שמן אורגנו כדי להקל על הסימפטומים. למרות מחקר מוקדם על שמן אורגנו הוא מבטיח, זה נחקר רק במעבדה, לא על בני אדם. לפני שתנסה שמן אורגנו, אתה צריך לקבל את קדימה מן הרופא שלך ..

בקר בחנות מזון בריאותי או גולש לשמן אורגני ים-תיכוני מרפא, הידוע גם בשם אורגנום וולגארה. אין להשתמש בשמן חיוני מן אורגנו משותף – Orjanum Marjorana — המכונה גם מריורם סיר, אין לו את אותן תופעות מרפא. ודא כי אורגנו אתה קונה הוא ללא כימיקלים, וגדל או פרא או אורגני.

לסחוט שתיים או שלוש טיפות שמן אורגנו לכוס מים ולשתות אותו, נזהר שלא לתת לשמן הלא מזוקק לגעת בשפתיך, שמן אורגנו ישר יכול לשרוף את העור. המרכיבים העיקריים מיקרוביאלית של שמן אורגנו הם carvacrol שמנים נדיפים ותימול, אשר יש תכונות חיטוי ו antifungal. על פי המרכז הארצי למידע ביוטכנולוגי, מחקר אחד הראה כי שמן של אורגנו מעכב את הצמיחה של קנדידה אלביקנים בעכברים. שמן אורגנו מכיל גם אסטרים שהם חומרים אנטי-פטרייתיים, כמו גם פלבנואידים מועילים, סטרולים וויטמינים נוגדי חמצון A ו- C. על פי האתר אבחן אותי, מחקרים הראו כי שמן אורגנו הורג E. קולי ו חיידקים staph שונים. שמן אורגנו עלול למנוע זיהומים חיידקים משניים מן הפיתוח.

קח שני אנטריק מצופה 50 מ”ג. כמוסות של שמן אורגנו פעמיים ביום עם ארוחות עם הרבה מים כדי למנוע עיכול מוטרד. זוהי דרך חלופית של לקיחת שמן אורגנו עבור קיכלי.

יצירת סביבה לא ידידותית קנדידה אלביקנס על ידי סילוק סוכר ואלכוהול מהתזונה שלך, כולל סודה, דבש, מיץ פירות, ובירה. לאכול מזונות שאינם מעובדים – כגון בשר רזה – ולהימנע מזונות שמרים כגון פטריות וגבינה.

לדלל כפית אחת. של שמן אורגנו עם כמות שווה של שמן זית ולעסות אותו פעמיים ביום על ציפורניים מושפעות ו cuticles כדי להילחם בכל פטרייה מסמר שנגרמו על ידי קנדידה אלביקנים.