עור מגרד מטפילים

רוב טפילי העור הם תולעים או חרקים קטנים מאוד שהופכים את העור לביתם לאחר שנחפרה לתוכו, על פי הספרייה הרפואית של Merck Manuals Online. כמה טפילים לחיות את כל מחזור החיים שלהם בעור, בעוד שאחרים לחיות רק חלק ממנו. זיהומים טפיליים של העור לעיתים קרובות לגרום עור מגורה, דלקת.

למה גירוד מתרחש

כינים, פשפשים ופרעושים גורמים לגירוד כי כאשר הם נושכים להאכיל, רוק שלהם גורם לתגובה אלרגית לגירוי מקומי, על פי דוקטור נסיעות. גרדת גורמת לגירוד מכיוון שכאשר נקבה נקבית לתוך העור ומטילה ביצים, היא מייצרת הפרשות שמובילות לתגובה אלרגית, על פי המכללה האמריקנית לאוסטאופתיה לדרמטולוגיה. זה יוצר פריחה של כוורות מגרד דמוי, בליטות אדומות קטנות. Mites, כמו chiggers, להזריק רוק מתמוסס העור לתוך המארח שלהם לצרוך את העור נוזלי, וכתוצאה מכך גירוד, על פי המחלקה לבריאות הציבור באילינוי.

תסמינים

כל דלקות עור טפיליות לגרום לגירוד. עקיצה פצעונים לגרום papules כי הם אדומים ו מגרדים. כינים לגרום papules ורוד גירוד אינטנסיבי. גרדת לגרום נגעים באזורים הם נוכחים, כמו גם גירוד אינטנסיבי. קרדית גורמת לגירויים מגרדים, גירוי ופריחה, על פי העוצרים של אוניברסיטת קליפורניה, דייוויס קמפוס מוזיאון בוהארט לאנטומולוגיה. עקיצה פרעושים לגרום לנשוך האתר להיות נפוח, מגרד, מגורה ו מודלק. הסימפטומים של עור מגרד עשויים לכלול אדמומיות, עור יבש או סדוק, בליטות, שלפוחיות, כתמים, מרקם עור עור או מרקם עור קשקשי, על פי MayoClinic.com. עור מגורה מניות רבות של אותם סימפטומים של עור מגרד, אבל עור מגורה עשוי להיות גם כואב, צריבה או עקצוצים, מעובה, אדום, קשקשי או עוקץ.

סיבוכים

אם שורדים את האזורים המגרד הקשורים לטפילי העור, הנפיחות והגירוד יכולים להימשך חודשיים ומאז הציפורניים שלנו יכולות להכיל חיידקים, הדבר עלול לגרום לזיהומים, על פי אוניברסיטת ריג ‘נט בקליפורניה, דייוויס קמפוס, מוזיאון בוהארט של אנטומולוגיה. גירוד וגירוד לטווח ארוך עלול להוביל גם לנוירודרמטיטיס, מצב שבו העור נעשה עור וסמיך עקב גירוד תכופים, על פי MayoClinic.com. כתמי העור העבים, העבים, עשויים להיות אדומים, כהים יותר מאשר העור האחר או הגלם. שינויים בצבע העור וצלקות קבועות עשויות להתרחש גם כן.

יַחַס

גירוי המשויך טפילי העור עשוי להיות משוחרר על ידי טיפול זיהום טפילי הבסיסית והחלת תחבושות רטובות לאזור גירוד. תרופות מסוימות עשויות להיות מועילות, כמו משחות קורטיקוסטרואידים ואנטי-היסטמינים אוראליים, על פי אתר האינטרנט של MayoClinic.

מְנִיעָה

מניעת פשפשים, פרעושים וכינים כוללת הימנעות ממגע עם אנשים נגועים, תרגול היגיינה טובה ושמירה על הבית נקי וללא טפילים אלה. מניעת גרדת כוללת הימנעות ממגע עם אנשים נגועים. מניעת קרדית כרוכה במניעת מגע עם אנשים ובעלי חיים אשר עלולים להיות נגועים בהם.