קליפת נביחה חלקלקה ואי ספיקת כליות

השימוש בעשבי תיבול בבעלי חיים, בעיקר חתולים, הוא לעתים קרובות התווית, אבל, אלמוג חלקלק הוא צמח אחד שנמצא להיות בטוח לשימוש בכלבים וחתולים, ועשוי להיות מועיל במיוחד בטיפול במחלת כליות אצל חתולים. קליפת בוקיצה חלקלק שימש כטיפול צמחים במשך מאות שנים והוא ידוע בעיקר לריפוי כיבים בפה גרון כואב, להקלה על שיעול, וצמצום כאבי וושט ובטן כאבים. בגלל עשבי תיבול יכול לגרום לתופעות לוואי, להתייעץ עם הוטרינר שלך לפני מתן בוקיצה חלקלק חיית המחמד שלך.

בוקיצה חלקלקה

אבקת בוקיצה חלקלקה נובעת מן החלק החלקלק והרך של הקליפה הפנימית של עץ הבוקיצה. עשב מכיל ריר, חומר זה יוצר ציפוי חלקלק על בטנה של מערכת העיכול, להגן על זה מפני חומצות ודלקת. הוא משמש בקלות ביותר בצורת אבקה טהורה שלו כדי ליצור דייסה רכה, אשר קל על הבטן של רוב בעלי החיים ומסייע להקל על בחילות, הקאות ועצירות כי עשוי להיות נוכח במהלך מחלת כליות. בוקיצה חלקלק יסייע גם לשפר את העור של החתול שלך ואת המעיל.

נוגדי חומצה ותמריץ תיאבון

חתולים עשויים להזדקק לפמוטידין או לחומר נוגדי תרופתי אחר כדי לשלוט בחומצות הקיבה ובכאב במהלך אי ספיקת כליות. בוקיצה חלקלקה פועלת באופן דומה כדי להרגיע ולהרגיע את הבטן, להגן על זה מפני חומצות עודפות, הימנעות מן הצורך לתת תרופות החתול שלך. בנוסף, בוקיצה חלקלקה עשויה למנוע היווצרות של כדורי שיער ולעורר את התיאבון של החתול במהלך אי ספיקת כליות, ועזרה לה להחזיר מעט ממשקלה.

זמינות

בוקיצה חלקלק בא אבקה, כמוסה טופס הטופס. הדרך הטובה ביותר להשתמש בו עבור חיית המחמד שלך הוא כמו אבקת בעל מבנה פרוע מעורבב עם מים. עשב טהור אבקת בר לא צריך שום תוספים ולא להיות מעורבב עם עשבי תיבול אחרים. תמיסות יכול להיות מעורבב עם אלכוהול יש להימנע. כמו כן, ייתכן שיש תוספים אחרים, אשר יש להימנע.

סירופ עלים חלקלק

זה יכול להיות הכי קל לנהל סירופ בוקיצה חלקלק לחתול שלך, ולא מנסה לגרום לה לאכול את אבקת, אשר יש טעם מריר. ביצוע סירופ בוקיצה חלקלק הוא בדרך כלל מוצלח ביותר בעת שימוש אבקה טהור אבקה. כדי להכין את הסירופ, מפזרים 1 עד 1/1 1/2 כפיות אבקה טהורה חלקלק לתוך כוס אחת של מים קרים. מערבבים עד שהאבקה הופכת לחה. תמיד להרטיב את אבקת לפני חימום, כדי למנוע גושים. מרתיחים את התערובת בכוס או בסיר נירוסטה במשך כשלוש דקות, תוך ערבוב מתמיד. זה יעבה את עקביות של שמנת רכה כפי שהוא רותח. מגניב ולאחסן בבקבוק בצבע כהה במקום קריר, חשוך ליום אחד, או במקרר עד חמישה ימים. המינון של חתול הוא 1/4 עד 1/2 כפית, עד ארבע פעמים ביום. הסירופ עשוי לעזור להרגיע את הפה ulcers וכן את כל מערכת העיכול של החתול. אם אתה מתקשה לקבל את החתול לשתות את הסירופ, מנה אותה עם טפטפת העין או מזרק. כמוצא אחרון, להשפריץ או לזלול את הסירופ על כפות החתול כדי לגרום לה לקחת אותו.