שותה כוס אחת של קפה ביום טוב בהריון?

כאשר אתה בהריון, יש שפע של מזון, משקאות ופעילויות שאינן מחוץ לתחום, אבל עבור אוהבי קפה, כוס אחת של ג ‘ו הוא לא אחד הדברים שאתה צריך להימנע. אתה צריך לראות כמה אתה לצרוך, לעומת זאת, כי שתיית יותר מגבול כוס אחת יכול לחשוף אותך ואת העובר יותר קפאין מאשר בריא, מארס של דיימס מזהיר.

קפה והריון

החשש העיקרי לגבי צריכת קפה במהלך ההריון הוא תוכן הקפאין של משקה זה פופולרי. כוס אחת של קפה מבושל המכילה כ -137 מיליגרם של קפאין, על פי מצעד הדיים. קפאין גם לוקח זמן רב יותר כדי לנקות את הגוף שלך כאשר אתה בהריון. רכיבים הנקראים פנולים בקפה הם עוד חשש פוטנציאלי, שכן הם פוגעים ביכולתו של הגוף לספוג ברזל, חומר מזין הכרחי. כמה נשים נוטות לפתח אנמיה, מחסור בברזל, במהלך ההריון.

דאגות קפאין

בגוף, קפאין מרחיב את כלי הדם, מעלה את קצב הלב ומגביר את לחץ הדם, אשר יכול לשים את הלחץ על העובר המתפתח. מרץ של דים ממליץ לנשים בהריון לקבל לא יותר מ 200 מיליגרם של קפאין ליום כי כמויות גבוהות יותר היו קשורים לסיכון מוגבר של הפלה. כמה מחקרים ראשוניים על שימוש בקפאין בהריון קשרו צריכת קפאין גבוהה לסיכון גבוה יותר ללידה מת, משקל לידה נמוך יותר אצל התינוק ואשכים בלתי נראים אצל ילדים זכרים, על פי בייביסינטר. בנוסף, קפאין בקפה יכול לגרום צרבת אצל כמה נשים בהריון.

שיקולים

אם אתה שותה כוס קפה אחת ביום, אתה צריך לראות את הצריכה של צורות אחרות של קפאין, יותר מדי. תה, שוקולד, משקאות אנרגיה sodas הם מקורות פוטנציאליים אחרים של קפאין בתזונה. אפילו כמה תרופות מכילים קפאין. לגוף שלך לא אכפת איפה אתה מקבל את הקפאין, אז אם יש לך כוס קפה וכמה כוסות תה, אתה יכול לחרוג מגבול שלך בלי להבין את זה. גם לצפות גודל המנה שלך – ספל 16 גרם של קפה יש להכפיל את מינון הקפאין של כוס 8 גרם.

הגבלת קפה

אם תחליט להימנע מקפה לחלוטין במהלך ההריון או אם אתה חותך בחזרה מכמה כוסות ביום רק אחד, אתה עלול לחוות כאבי ראש הנסיגה. עייפות, עצבנות וקושי ריכוז הם סימפטומים אחרים של נסיגה קפאין. בהדרגה צמצום צריכת שלך יכול לעזור להקל על המעבר. אם אתם מתכננים לשתות קפה, בחרו קפה מיוחד, כמו אראפיקה, שיש להם פחות קפאין מאשר תערובת הרובוסטה הסטנדרטית שנמצאת בקפה משומר זול יותר.