כבד detox ו עצירות

הכבד סופג רבים מרעלים הנכנסים לגוף. כמו רעלים אלה להצטבר, הכבד הופך צפוף ומפסיק תפקוד אופטימלי. גמילה, או לטהר, מסיר את הרעלים הבנויים ומאפשר הכבד לבצע פונקציות גופניות חשובות, כולל ייצור חלבונים, עיבוד שומנים, ביטול פסולת ביוכימיים ו detoxifying את הגוף ואת זרם הדם. עם זאת, detoxifications הכבד יכול להיות כמה תופעות לוואי זמניות, כולל עצירות, כאבי ראש ועייפות.

תפקיד כבד

USC הכבד להשתלות תוכנית האתר מזכה את הכבד עם ביצוע יותר מ -400 פונקציות בכל יום, כי לשמור על הגוף בריא. הכבד מאחסן שומן וסוכר, עושה חלבונים, ממיר מזון לתוך חומרים מזינים ומסייע לטהר את זרם הדם. הכבד מתפקד היטב חיונית לגוף בריא ולסגנון חיים. ללא טיהור כבד קבוע, פונקציות הגוף, כולל תפקוד המעי, עלולים לסבול.

כבד Detox

דטוקסיפיקציה של הכבד יכולה להיות מושגת באמצעות דיאטה. ד”ר סנדרה קאבוט, מחברת “דיאטת הכבד”, מספקת מספר הצעות דיאטה חשובות באתר האינטרנט שלה. לאכול כמו מזון גולמי רבים ככל האפשר ולשתות לפחות 12 כוסות מים ביום. קח הפסקה קפאין, סוכר מעובד ובשר שומני במהלך detox בכבד. להתמכר טוב עבור הכבד שלך מועדפים כגון נוגדי חמצון ארוזים, נבטים, קטניות, שום, פירות ומיצי ירקות. לאכול קפדנית detoxification כבד דיאטה במשך 10 ימים או פחות כדי להשיג טיהור, הגוף ויסות תוצאות.

תוכנית דיאטה

Liverdetoxdiet.net מספק תוכנית דיאטה לדוגמה כי הוא גבוה נוגדי חמצון, חומצות שומן חיוניים וחומרים מזינים מועיל לניקוי הכבד. התחל את היום עם 1/2 לימון או 1 כף. זרעי פשתן דחוסים לתוך כוס מים. לעכל זה משקה ניקוי במשך 10 עד 15 דקות על בטן ריקה, ואז לשתות חתיכת ארוחת בוקר. נסה אחד עשה עם אגסים, חלב אורז אבקת חלבון אורז. חטיף על מקלות סלרי ומיץ תפוחים לחוצים דרך הבוקר. לארוחת צהריים, להכין 1-2 כוסות ברוקולי מאודה עם זרעי שומשום וסלק פרוס עם מיץ לימון מעל 1/2 כוס אורז חום. לאכול ארוחת ערב קלה עם סלט, 3/4 כוס עדשים ו 3/4 כוס קינואה. לשתות הרבה מים ולקחת תוספת שן הארי אם תרצה.

תופעות לוואי

כמו כל תוכנית detoxification, detox כבד יש כמה תופעות לוואי. ריפוי צריכת הקפאין עלול לגרום לכאבי ראש. Toxin חיסול דרך העור ודם יכול להוביל לריח הגוף, breakouts, כאבי גוף ועייפות. כל שינוי פתאומי בתזונה עלול לגרום לעצירות זמנית. סטיק עם תוכנית גמילה כי בטווח הארוך, detox בכבד יהיה למזער את ההתרחשות היומיומית של כאבי ראש, breakouts, עייפות ועצירות. קרב את כל תופעות הלוואי על ידי שתיית לפחות 12 כוסות מים בכל יום, העוסקים יוגה עדינה מתיחה לעודד זרימת הדם ואת מהירות תהליך חיסול.

תוצאות

Liverdetoxification.com מציין כי היטב דטוקסיפיקציה כבד הכבד יכול לגרום לשיפור באנרגיה, שיפור במצב הרוח, ירידה חרדה, ירידה bloating, ירידה בעצירות, מוגברת פונקציה, נשימה טובה יותר ועור טוב יותר. לקבלת תוצאות אופטימליות, לבצע דטוקסיפיקציה של הכבד כל כמה חודשים בכל פעם שאתה שם לב תסמינים של בריאות רעה, כולל עצירות, בעיות שינה עייפות עייפות על החיים שלך.