אני overweight & אני רוצה לרדת במשקל

הצעד הראשון לקראת ירידה במשקל הוא מכיר בכך שאתה overweight ואת ההחלטה לעשות משהו בקשר לזה. ברגע שאתה מחויב לבצע שינוי, אתה צריך לעשות תוכנית ו מקל על זה. הימנע דיאטות אופנתיות או גימיקי ירידה במשקל תוכניות אשר מבטיח תוצאות מהירות. במקום זאת, לדבוק בשיטה ניסו נבדק של אכילה בריאה, פעילות גופנית ושליטה על הקלוריות שלך.

חישוב מדד מסת הגוף שלך על ידי חלוקת המשקל שלך על ידי ריבוע הגובה שלך ב אינץ ‘- הגובה שלך מוכפל על ידי עצמו – להכפיל את התוצאה על ידי גורם ההמרה של 703. למשל, אם אתה שוקל 230 פאונד והם 7 – אינץ ‘גבוה, היית מחלק 190 על ידי ריבוע של 70 להכפיל ידי 703 כדי לקבל BMI של 27.3. BMI של 25 עד 29.9 נחשב עודף משקל.

יצירת ירידה במשקל המטרה להגיע טווח BMI בריא של 18.5 ל 24.9. לדוגמה, אם אתה 70 ס”מ גבוה משקל בריא שלך יהיה בכל מקום בין 129 ל 173 פאונד. שיעור בריא של ירידה במשקל הוא 1 עד 2 פאונד בשבוע.

הוסף פעילות גופנית לשגרה שלך. המכללה האמריקנית לרפואת ספורט ממליצה להגיע לפחות 150 דקות של פעילות גופנית בינונית בשבוע כדי לרדת במשקל, אך מציין כי מעל 250 דקות שבועיות יניבו תוצאות טובות יותר.

לאכול דיאטה המדגישה פירות וירקות טריים, דגנים מלאים, מוצרי חלב דל שומן ומקורות חלבון דל שומן כמו בשר רזה שעועית. הימנע שומנים רוויים וטרנס מזונות עם סוכרים הוסיף.

צור גירעון קלוריות של 500-1,000 קלוריות ליום כדי לפגוש את הירידה במשקל השבועי המטרה של 1 עד 2 פאונד. כדי ליצור גירעון קלוריות אתה צריך לשרוף יותר קלוריות באמצעות פעילות גופנית ופעילויות יותר ממה שאתם צורכים.