את הרעיונות הטובים ביותר לשמירת שיער מתולתל יבש לחות

אלה עם שיער מתולתל באופן טבעי עשוי להיות קנאה של אנשים מנעולים סיכות ישר, אבל יש עבודה יותר מעורב מאשר עונה על העין. שיער מתולתל ממש מגיע החוצה כדי להתחנן לחות לאורך כל השנה, לא רק במהלך הקיץ לחים ויבשים יבש. להיות יזום להאכיל לחות לשיער הצמא שלך כדי לקדם מראה בריא עבור רעמת מתולתל שלך.

בדוק את המוצרים שלך

המוצרים להחיל את השיער לעשות השפעה ישירה על המראה שלה. התעלם מאריזת המוצר והסתכל ברשימת החומרים. כמו מים הוא קרם לחות הטוב ביותר עבור curls, לבחור מים מבוסס ולא שמן מבוסס מוצרים, ובמיוחד למנוע שמן מינרלי, אשר יבש את השיער. עם זאת, שמנים אבוקדו ו חוחובה לחדור את השיער כדי לחות לחות את החוט, ו חוחובה דומה במבנה לשמן השיער הטבעי, או חלב. בחר שמפו, מזגנים ומוצרי שיער מנוסח במיוחד עבור שיער מתולתל. ישנם מרכיבים מסוימים אידיאלי עבור תלתלים. גליצרין נקשר מים יחד כדי לנעול לחות, חמאת שיאה עשיר ויטמין A. אלוורה, הידוע ביכולתו לרפא כוויות שמש, עובד באותו קסם על השיער, שמירה על שמנים טבעיים.

שטיפת שטיחים

לשטוף עם שמפו ללא סולפט כל יום אחר לכל היותר. סולפטס ליצור את זה מקצף מוכר, אבל הם יכולים גם לייבש את השיער, מה שהופך אותו נראה מקורזל. לחלופין, תעלה את השמפו לגמרי ותשתמש רק במרכך, המכונה שיתוף כביסה. השתמש טיפול מיזוג עמוק פעם בשבוע או לעתים קרובות יותר אם יש צורך. החל את הטיפול על השיער ולתת לו לשבת במשך לפחות 10 עד 20 דקות לפני שטיפה אותו. אתה יכול אפילו להשאיר את המוצר לילה, שמירה על תלתלים ברשת שיער פלסטיק, ולשטוף אותו בבוקר.

סגנון משטר

קשה ככל שזה יכול להיות, לרסן את עצמך מפני עומס על מוצרים. יותר מדי הצטברות של מוצר שיער לא רק שוקל את התלתלים אלא יוצר מחסום בין לחות לבין גדילי. למרות הגנה על חום בסרום צריך להיות מיושם על השיער לפני השימוש בכל כלי חימום, זכור לתת את השיער הפסקה פעם לזמן מה. ייבוש האוויר הוא הרבה פחות מזיק. בעת שימוש מייבש שיער, עם זאת, לשמור על הגדרת הטמפרטורה נמוכה לבחור מפזר, אשר מייבש את השיער לאט יותר ומאפשר לו להחזיק ביעילות שני תלתלים ולחות.

תעלה את החלקים היבשים

החלב הטבעי, השמן המופק מהקרקפת, לוקח זמן רב יותר לרדת על קווצות שיער מתולתל מאשר שיער ישר. שיער קצר יותר יופיע שיער בריא יותר מסיבה זו. עם הקצוות של השיער יבש, חשוב להתרכז החלת מוצרים לחות לאזור זה הראשון. אתה יכול להיפטר במהירות של הקצוות האלה יבש ולשמור מסתיים מפוצלים על ידי מפרץ על ידי מקבל לקצץ כל 8 עד 10 שבועות.