את התרגילים הטובים ביותר כדי להשלים ביקראם יוגה

התנועות בייקרם יוגה מעניקות יתרונות קרדיווסקולריים יותר מאשר סוגים שונים של יוגה. זה מבוצע בחדר שבו טמפרטורות ליד 100 מעלות פרנהייט ולחות רמות גבוהות, ולכן זה מכונה לפעמים יוגה חם. הסיבה מאחורי הטמפרטורה הגבוהה היא לעזור להיפטר הגוף של רעלים דרך זיעה בעת ביצוע סדרה של 26 תנוחות.

אימון ביקראם וכוח

יוגה מבקש ממך לתמוך במשקל הגוף שלך במגוון של תפקידים. זה עוזר עם פיתוח כוח יהיה הטון הגוף שלך. עם זאת, אם אתם מחפשים לבנות כמות גדולה למדי, יוגה לא הולך לעזור. הרמת משקולות נוספת פעמיים או שלוש פעמים ביום על בסיס חלופי תיצור מסה. שימוש bodyweight משלך יכול לחזק את השרירים בשימוש במהלך ביקראם. Lunges לעזור לך להיכנס תנוחה המשולש, אשר עובד quadriceps שלך, hamstrings, הירכיים adductors, או שרירי הירך הפנימית. ביצוע תנוחה מביכה ואת הבוהן לעמוד יכול להתאפשר עם תוספת של squats עמוק. קרשים ו chaturanga עבודה הליבה שלך ואת הידיים כדי להביא אותך מוכן להשיג את תנוחת ארבה.

זוג ביקראם עם אירובי

בעוד Bikram כבר ידוע כדי לשפר את התחושה של המתרגל של רווחה לספק אמון Cardiovascular יעיל, זה לא מאפשר לך לגשת אל הספקטרום המלא של הלב ואת היתרונות הבריאותיים הכוללים כי הפעילות הקרדיווסקולארית המסורתית מציעים. ייתכן שתרצה לשקול לעסוק בשיטות חלופיות של cardio בימים שאתה לא עושה ביקראם. ריצה לא רק מגביר את רמת הכושר שלך, זה ישפר את זרימת הדם כמו הלב שלך מקבל שאיבה, זה משחרר את השרירים שלך יכול להרגיע אותך נפשית . כל אלה משפרים את הביצועים העתידיים שלך במהלך ביקראם. אתה יכול גם לנסות רכיבה על אופניים, שחייה וחתירה – פעילויות אלה להעלות את קצב הלב שלך להדוף מחלות כמו סוכרת אוסטאופורוזיס. והם עוזרים לבנות כוח, להוריד לחץ דם ולקדם ירידה במשקל, אשר יכול לשפר את המאמצים שלך ביקראם יוגה.

היין שלך יאנג

יוגה היא צורה של יוגה משלימה לכל סוגי האטה (או יאנג) שיטות כגון ביקראם. יאנג שיטות עבודה השרירים לבנות חום בגוף בעוד יוגה יוגה הוא עובד רקמת החיבור סביב השרירים. הרבה יותר, stretches מתוחכם מוחזקים במשך כשלוש דקות ולפעמים אפילו יותר במהלך יוגה יוגה הפגישה. מתיחות והרפיה של אזורים כמו הברכיים, הירכיים ואת עמוד השדרה מקדם גמישות ומחזור טוב יותר, אשר יתורגמו למופעים טובים יותר במהלך שיטות Bikram שלך גם כן.

שיקולי אזהרה

כדי למנוע התכווצויות חום חום תשישות, להישאר hydrated ו השמלה אור. סחרחורת, סחרחורת, בחילות והקאות, כולם סימנים לכך שתשישות החום מתעוררת ועליך להפסיק מיד. גם אם אתה לא נתקל כל תופעות לוואי שליליות, מה שהופך אותו לשגרה יומית לא יכול להיות מציאותי עבור רוב האנשים. ביקראם יוגה מבוצעת בחום של 100 מעלות פרנהייט, ורוב הכיתות פועלות בין 75 ל -90 דקות, כך שמרווחים מפוזרים והשתתפות בצורות אחרות של פעילות גופנית במהלך השבוע היא גישה בריאלית ומציאותית להשלמת ביקראם יוגה.