גריל איטי בלונדון

הוויכוח הממושך על שיטת הצלייה המושלמת, המונעת על ידי שני המאסטרים הנודעים ו”מלך הגריל “, לא יפסיק לעולם. רוב מסכימים, עם זאת, על כמה עקרונות בסיסיים. צלחת לונדון היא טכניקת בישול הכוללת כרזה ומרינדה חתך רזה של בשר לפני הבישול. בעוד צלייה, לטפל סטייק מעט מאוד ולוודא לחתוך את המוצר המוגמר נגד התבואה בזווית. לונדון מבושל באופן מסורתי במשך זמן קצר על חום גבוה ישיר, כמו overcooking תגרום סטייק קשה, יבש. כמה גרילרים, לעומת זאת, מעדיפים שיטה איטי גרילינג עבור תוצאה עדינה יותר.

לְרַכֵּך

לפני המרינדה, ייתכן שתרצה להגיש את הסטייק עם פטיש בשר. שלב זה הוא אופציונלי. אם אתה לא הבעלים של פטיש בשר, את החלק התחתון של מחבת כבדה גם לעבוד. הניחו את הסטייק על משטח יציב, כגון משטח חלק ונקי או קרש חיתוך. מניחים גליון פלסטיק לעטוף את הסטייק או להחליק את הסטייק לתוך שקית פלסטיק resealable גדול. פאונד את הבשר בחוזקה כמה פעמים, אבל לא כל כך קשה כי אתה להקריב את שלמות הבשר.

לִכבּוֹשׁ

מריחים את הסטייק בצלחת מכוסה רדוד או שקית ניילון גדולה resealable במשך שעה אחת או עד יום שלם. אחסנו את הבשר במקרר תוך כדי מרידה. כדי ליצור מרינדה, לשלב תערובת של מרכיבים רטובים ויבשים. לקבלת עשב עגבניות מרינדה, ליצור רסק עם בצלצלי שאלוט, עגבנייה אחת, 1/4 כוס חומץ יין אדום, 2 כפות. מיורן קצוצה, 1 כף. קצוץ רוזמרין, 1 כפית. מלח ו 1/2 כפית. פלפל שחור. אם אתם מעדיפים משהו עם יותר בעיטה, לערבב 1/2 כוס כל שמן זית וחומץ בלסמי, 4 כפות. רוטב ווסטרשייר, 1 כפית. פלפלים אדומים, 1 כפית. פלפל שחור, 1 כף. מלח, 1/2 כף. אורגנו, 1/2 כפית. אבקת בצל, 1 כפית. אבקת שום ו 1/2 כפית. פלפל קיין.

גְרִיל

הכן גריל גז עם מבער אחד על חום גבוה ושני על אש נמוכה, או להכין גריל פחם עם ערימה אחת גדולה אחת ערימה רדודה של גחלים בוערות. לצרוב את הסטייקים במשך דקה או שתי דקות לכל צד מעל חום גבוה ואז להעביר לצד עם חום נמוך. מבשלים את הסטייקים כ 8 דקות, להעיף באמצעות מלקחיים, ואז לבשל במשך שמונה דקות נוספות כדי doneness בינוני. סטייק בינוני יש קצוות חומים, מרכז ורוד, טמפרטורה פנימית של 145 מעלות F. USDA לא ממליץ לצרוך בשר מבושל לטמפרטורות נמוכות מ 145 מעלות.

לְשָׁרֵת

אפשר לסטייק לנוח במשך שמונה עד עשר דקות במיצים שלו. כאשר חותכים את הבשר, לחתוך את הדגן. צעד זה הוא חיוני, חיתוך של צלחת לונדון בדרך הלא נכונה יכול להפוך שעות של עבודת הכנה מושלמת תועלת. להחזיק את הסכין בניצב לכיוון של סיבים טבעיים של הבשר. חיתוך נגד הדגן יוצר פרוסה רכה של בשר עם סיבים קצרים רבים – ולא כמה ארוך, קשה.