חינוך גופני כדי להפחית את השמנת יתר אצל ילדים

שיעור השמנה בקרב ילדים גדל פי שלושה בין 1980 ל 2008, על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן. בשנת 2008 כמעט 20% מהילדים בגילאים 6-11 היו שמנים, בעוד 18.1% מהילדים בגילאי 12 עד 19 היו שמנים. תוכניות חינוך גופני בבתי הספר עשויות לסייע בהפחתת מספר הילדים הנאבקים מהשמנת יתר.

ילדים הסובלים מהשמנת יתר נוטים יותר להיות שמנים כאשר הם מגיעים לבגרות, על פי מערכת הבריאות של אוניברסיטת מישיגן. בנוסף, בדיוק כמו מבוגרים שמנים יש סיכון מוגבר לסבול סוכרת או מחלת לב כלילית, כך גם ילדים. ילדים שמנים עלולים גם הם להיאבק בבעיות דיכאון או הערכה עצמית, מה שמקשה עליהם לקיים אינטראקציה חברתית ולעסוק בפעילויות חוץ-לימודיות הדורשות מאמץ פיזי.

בית הספר של הילד שלך הוא המקום העיקרי עבור ילדך להשתתף בכיתה חינוך גופני. ילדים בגיל בית הספר צריכים להיות פעילים לפחות 60 דקות ביום, כפי שהומלץ על ידי האיגוד הלאומי לספורט ולחינוך גופני. שיעורי חינוך גופני רבים קצרים מ -60 דקות, מה שגורם לילדים להיות פעילים אחרי הלימודים ובסופי השבוע. אם יש לך את האפשרות, לחתום על הילד שלך עבור שיעורי חינוך גופני הכוללים פעילות אירובית, כגון מסלול, כדורסל או כדורגל.

שיעורי חינוך גופני צריכים להיות חלק קבוע של לוח הזמנים של ילדך כדי לעזור לילדך לעמוד במספר המינימלי של דקות פעילות בכל יום ולמנוע השמנת יתר. אם בית הספר שלך מציע שיעורי חינוך גופני כחלק אופציונלי של הקורסים של הילד שלך, להיות עו”ד להגדלת תדירות ועוצמה של הכיתות. NASPE מציין כי תלמידים משניים צריכים להשתתף לפחות שלוש שעות ו 45 דקות של חינוך גופני בשבוע, ותלמידי בית ספר יסודי 2-1 / 2 שעות בשבוע.

שיעורי חינוך גופני מציעים לילד שלך יותר מאשר רק הזדמנות להעביר את גופו בכל יום. מורה טוב לחינוך גופני יכול לעזור לילדך לפתח מיומנויות בספורט שיכולות לגרום להערכה והנאה שיכולות לעזור לו להימנע מהשמנת יתר כל חייו. כאשר הילד נשאר פעיל במהלך שנות ילדותו, הוא עשוי להיות יותר סביר להישאר פעיל באמצעות הליכה, ריצה, שחייה או משחק על צוות הספורט intramural כפי שהוא הולך לקולג ‘ונכנס כוח העבודה.

המשמעות של השמנה בילדות

פעיל במשך שעה ביום

עו”ד לפעילות

יתרונות מעבר הרזיה