כיצד לטפל בבטן הבטן & החזקת מים

שימור מים ונפיחות בקיבה הם שני תסמינים לא נוחים שכולם חווים מעת לעת. הסיבות שלהם נע בין תסמונת קדם וסתית לתזונה לקויה, אבל הפתרון הוא זהה. שינויים פשוטים באורח החיים הם כל מה שנדרש בדרך כלל כדי לנצח נפיחות ושמירה על נוזלים.

ספר לרופא על הבעיות שלך עם נפיחות ושימור מים. שימור נוזלים מזדמנים או PMS ונפיחות בקיבה הם תקינים, אך נפיחות תכופה או בלתי מוסברת עשויה להיות סימן למצב רפואי אחר שדורש תשומת לב של רופא.

צמצמו את צריכת הנתרן, שכן יותר מדי מלח יכול לגרום לשימור מים. השתמש עשבי תיבול ותבלינים כדי להוסיף טעם לארוחות שלך במקום מלח שולחן ולנסות למזער את צריכת מזון ארוז ומעובד, כולל מרקים משומרים, ארוחות קפואות ותבלינים, אשר ארוזים לעתים קרובות עם נתרן. כאשר אתם אוכלים מזון ארוז, לחפש זנים נתרן נמוכה.

לחסל אלכוהול וסוכר מן הדיאטה שלך ככל סביר, שכן שניהם לתרום נפיחות ושימור נוזלים, דוחות מערב וירג ‘יניה האוניברסיטה. מלבד הסוכריות הרגילות המכילות סוכריות וממתקים, היזהרו מסוכר ברוטב ברביקיו, דגני בוקר, ג’לי, מיץ, גרנולה ויוגורט בטעם.

לשתות לפחות שמונה 8 גרם. כוסות מים מדי יום. זה אולי נשמע אנטי אינטואיטיבי, אבל מי השתייה באמת יכול לעזור לגוף לחסל את המים הנוספים הוא מחזיק, שכן מים הוא משתן טבעי.

הגדל את צריכת מזון עשיר במים כמו פירות וירקות. כל פירות וירקות גבוהים במים, אבל אבטיחים, סלרי ומלפפונים מועילים במיוחד בהפחתת שימור נוזלים.

להתעמל כל יום. הזיעה כי הולך יחד עם פעילות גופנית יכולה לעזור לגוף להיפטר עודף מים, ולכן כל פעילות שמעלה את קצב הלב שלך גורם לך להזיע היא בחירה טובה.