כיצד ניתן לדעת מהו מאזן ה PH של הגוף שלי?

הגוף האנושי חייב לשמור על רמת pH קבוע לתפקד כראוי. לדברי ד”ר בן קים, פלסמה הדם בגוף חייבת לשמור על ה- pH בין 7.35 ל -7.45 עבור התאים שלך לתפקד כראוי. סולם ה- pH נע בין 0 ל -14, כאשר 0 הוא חומצה חזקה מאוד ו -14 הוא בסיס חזק מאוד, או בסיסי. נייטרלי מסומן ב 7 בסולם ה- pH, ולכן הגוף האנושי הוא נייטרלי למדי, אבל נשען לכיוון הצד אלקליין.

להשתין על רצועה של נייר pH. על פי אתר מניעת מחלות, תוצאות בדיקת שתן מספרות עד כמה הגוף שלך מטמיע מינרלים כמו סידן, מגנזיום, אשלגן ונתרן. מאז הגוף הוא כ 70 אחוז מים, ה- pH טבעי של שתן צריך להיות קרוב ל 7.

השווה את הצבע המתקבל על רצועת ה- pH לקוד הצבעים בתיבה. זה יגיד לך את ה- pH של השתן שלך. אתר מניעת מחלות אומר תנודות בדרכי השתן בין 6 ל -6.5 בבוקר ו -6.5 ל -7.0 בערב מצביע על גוף בריא.

בדוק את ה- pH של הרוק שלך. מניחים רצועה של נייר pH על הלשון שלך, ולתת את הרוק לשקוע לתוך הנייר. הזמן הטוב ביותר לבדוק את הרוק שלך הוא שעה לפני הארוחה או שעתיים לאחר האכילה. בדרך זו, ה- pH של המזון שאתם אוכלים לא יפריע לקריאת ה- pH של הרוק.

בקר אצל הרופא שלך. אם אתה מודאג עם רמת ה- pH של הגוף שלך, אתה יכול ללכת לרופא שלך ולבקש בדיקת דם pH. רמות ה- pH הדם בריא נע בין 7.35 ל 7.45.