נעלי אירובי הטוב ביותר עבור נשים

בעת ביצוע כל סוג של פעילות אירובית, חשוב ללבוש את הנעליים הנכונות כדי לעזור לך למנוע פציעות ולבצע במיטבו. פעילות גופנית אירובית היא כל פעילות שגורמת לעלייה בקצב העבודה של הלב והריאות, כגון הליכה, משחק ספורט, או שימוש במכונות אירובי במכון הכושר. סוג של הנעל אירובי תבחר ללבוש צריך להיות אחד שהוא המתאים ביותר לצורת הרגל שלך, גודל, ואת הפעולות שאתה תעשה.

אם תבחר ללכת על התרגיל האירובי שלך, תצטרך נעליים הליכה או שובל. נעלי הליכה צריך להיות נוח, קל לספק הרבה אחיזה כאשר מזג האוויר גרוע, או שאתה על שטח יציב. נעל הליכה אידיאלי לנשים הוא Inov-8 Terroc 308. במשקל של 308 גרם בלבד, הנעל היא קלה, עשוי רשת נושמת יש דפוס דריכה עמוק שיספק תוספת אחיזה. הם קמעונאיים ב 90 $, נכון למרץ 2011.

רצוי לבקר מומחה פועל חנות לרכוש נעלי ריצה, שבו אתה יכול לקבל את הרגליים שלך ואת ההליכה פועל נמדד כדי למצוא את הנעל הטובה ביותר עבורך. אם אתה מפעיל עם צעד קל, ועם רגליים ישרות למדי, אז נעל ריצה נייטרלי, אחד המציע קשת קטנה תמיכה הקרסול, עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר. עם זאת, אם יש לך צעד כבד יותר, נוטים לנחות בתוך או מחוץ הרגל שלך, או לגלגל את הקרסול שלך, אתה צריך לשקול נעל תומכת יותר כדי לעזור להפחית את הסיכוי לפציעה. בשנת 2011, נעלי ריצה בדרך כלל קמעונאית בין 80 $ ל 150 $.

אם אתה מתכנן partaking בכמה שיטות שונות של תרגיל אירובי, כגון כושר, עבודה, ריצה, שיעורי התעמלות, או ספורט, אז מאמן לחצות יכסה את כל הבסיסים שלך. מאמנים קרוס הם חסון יותר מאשר נעלי ריצה להציע תמיכה מוגברת סביב הקרסול, כלומר הם פחות גמישים, אבל הם מציעים הגנה רבה יותר מפני פגיעה. The New Balance 856 הוא איכות טובה מאמן לחצות אשר מתאים לכל פעילות אירובית, ונמכר עבור $ 114.99 בשנת 2011.

בגלל הנקבות נוטות להיות מותניים רחב יותר עקמומיות יותר בעצמות הירך מאשר גברים לעשות, הם נוטים יותר פציעה בברך הברך. אריק Cressey, מאמן כוח מבוסס בוסטון, אומר אימון ברגליים יחפות הוא רעיון טוב להתמקד בחיזוק המבנים סביב הברך כדי לגרום להם יותר פגיעה בעמידות. אימון ללא נעליים על, לעומת זאת, הוא לא תמיד מעשי, כך הדבר הטוב הבא הוא זוג נייקי Frees. הם קלים מאוד, יש סוליות שטוח, רזה לחקות אימון יחף טוב, ובכך מה שהופך אותם נהדר ללבוש בחדר הכושר, ומסייעת למנוע פציעות בברך. הם נמכרו ב -85 דולר ב -2011.

הליכה

רץ

אירובי כיתות

בגדי התעמלות כללי