סרדינים דיאטה

דיאטה סרדינים לא רק יכול לעזור עם ירידה במשקל, אבל יש לה גם יתרונות לבריאות הכללית. בספר “דיאטה סרדינית”, שפורסמה ב -2006, על ידי דיאטה / תזונאית מוסמך קרי גלסמן, התוכנית כוללת תזונה עשירה בסיבים מופחתת קלוריות המעודדת אכילת סרדינים על בסיס יומי, אם כי ניתן להחליף דגים שמנים אחרים. סרדינים גבוהים בחומצות שומן אומגה -3, הידועות בזכות יתרונות בריאות הלב שלהם.

מאפיינים

כאשר בעקבות דיאטה סרדינים, לא תצטרך לספור קלוריות או לקחת ספקים. המאכלים והארוחות המומלצים מספקים את כל התזונה הדרושה לך בכמות הקלורית הנכונה, על פי דיאטות בסקירה. הדיאטה מספקת חלבון רזה, ויטמינים ומינרלים, תוך חיתוך שומנים רוויים, שומני טראנס ופחמימות מזוקקות.

יתרונות

איגוד הלב האמריקני מעודד לאכול לפחות שתי מנות של 3.5 גרם של דגים בשבוע לחומצות שומן אומגה -3 שלהם. אנשים עם מחלת לב צריך לאכול אפילו יותר. חומרים אלה מזינים את רמות הטריגליצרידים, מאטים את הצטברות הפלאק בעורקים, מורידים את לחץ הדם ומפחיתים את הסיכון לדופק לא תקין או הפרעות קצב.

תְזוּנָה

סרדינים מדורגים גבוה בסולם אומגה -3 של חומצות שומן, אומרת התזונאית אן קולינס. לכל 100 גרם של דגים, או על 3.5 גרם אונקיה, מקרל הוא המקור הטוב ביותר עם 2.2 גרם של שומן אומגה -3. סרדינים ורינג שניהם מספקים 1.7 גרם לכל מנה 3.5 גרם. Bluefin טונה, טרוטה האגם האספקה ​​האטלנטי האספקה ​​1.6 גרם, בעוד סלמון אנשובי כל אחד יש 1.4 גרם לכל אונקיה 3.5 גרם. מנה אחת של סרדינים מספקת גם חלבון רזה וכמעט שלוש פעמים הסידן בכוס חלב אחת, כמו גם ויטמין D וזרחן חיוניים לספיגת סידן, על פי “דיאטת סרדינים”.

תַפרִיט

דיאטה זו כוללת אכילת שלוש ארוחות ושתי חטיפים ביום. דיאטות סקירה ו “סרדינית דיאט” לספק הצעות תפריט. ארוחת הבוקר עשויה לכלול פנקייק שיבולת שועל עם יוגורט, סלמון מעושן או חביתה גבינה ברוקולי. לארוחת צהריים או לארוחת ערב, כולל ארוחה עם דגים שמנים כגון סרדינים טוסטדה עם אבוקדו, סרדינה פסטה פרימברה או עטיפת טונה אלבקור, ועל המנה העיקרית של הארוחה השנייה שלך, יש עוף צלוי, המבורגר הודו או בשר חזיר.

המלצה

כמה מינים של סרדינים זמינים. “הדיאטה סרדינים” ממליץ סרדינים נורדי סובין על הטעם הטוב ביותר ואת מרקם. דגים אלה קטנים יותר מינים אחרים של סרדינים, ומגיעים מאזורים כמו נורבגיה, שם תעשיית הדיג מוסדרת אך ורק והמים נקיים.