ערך תזונתי של דיאטה טוניק

מים טוניים הם משקה אלכוהולי המכיל מים מסוננים, פחמן דו חמצני, מינרלים וכינין. התעשיינים מוסיפים פחמן למים כדי ליצור את התזוזה המאפיינת מים טוניק וסודה. נוכחות של כינין דורש סוכר ותמציות כדי למתן את הטעם המר שלה. סוכר נוסף גורם למים טוניק רגילים להיות כמו קלוריות רבות כמו סודה משומר ממוצע, על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן. דיאט גירסאות של מים טוניק יש הרבה פחות קלוריות. בין אם אתה שותה מים טוניק כמו מערבל עם משקאות אלכוהוליים או על טעם חריף, בועות, אף גירסה לא מספק כל חומרי הזנה משמעותיים. היתרון העיקרי שאתה מקבל הוא rehydration ממים.

קלוריות

הקלוריות במים טוניק דיאטה תלויים המותג. השוואת שני המותגים הלאומיים, Schweppes ו Seagram’s, מספק ממוצע קלוריות. דיאגרמה של דיאגרמה של סיאגרם יש 3 קלוריות לכל 8 גרם, בהתאם לאתר פיקר. לגרסת הדיאטה של ​​שוּפֶּה של טוניק מים אין קלוריות, על פי אתר האינטרנט של החברה. לעומת מים טוניק רגיל, אתה חוסך 82 קלוריות עם Schweppes או 79 עם Seagram של.

נתרן

נתרן של מים טוניק משתנה על ידי היצרן. המותג Schweppes מכיל 65 מ”ג של נתרן לכל 8 גרם אונקיה. סיאגרם של 8 גרם אונקיה של מים טוניק יש 32 מיליגרם של נתרן.

חומרים מזינים

אף על פי שמים טוניק אינו מספק חומרים מזינים ברמות משמעותיות, הוא מכיל כמויות זעירות של מינרלים, על פי משרד החקלאות של ארה”ב. המינרלים הקיימים במים טוניק הם סידן, נחושת, פלואוריד, ברזל, מנגן ואבץ. ארה”ב מזון ותרופות מינהל שיעורי מזון ומשקאות המספקים פחות מ 5 אחוזים של הערך היומי של כל חומר מזין כמו מקורות עניים. אף אחד מהמינרלים האלה מספק לפחות 5 אחוזים של DV.

חלופות מים טוניקות

המרכיבים במים טוניק כוללים לעיתים קרובות חומצת לימון, ציטרט נתרן, בנזואט נתרן, כינין ותמציות סוכנים, יחד עם המים. דיאטות דיאטה גם מכילים ממתיק מלאכותי, כגון אספרטיים או סכרין. עבור משקה אפס קלוריות מוגזמת ללא מרכיבים נוספים, אתה יכול להחליף מים מוגזים רגיל למים דיאטה טוניק בעת הכנת משקאות מעורבים ביותר. עבור הידרציה, מים מוגזים או פשוט עם ליץ של לימון מבטל הן קלוריות ונתרן מיותר.