תרגילי שריר פריניאל לגברים

השריר הפריניאלי הוא למעשה קבוצה של שרירים הממוקמים באזור המכונה פרינום, שהוא אזור משולש בין coccyx ו אברי המין. פריניום מכיל כמה שרירים, fascia ועור המכונה לעתים קרובות רצפת האגן. עבור גברים, תרגילים שפועלים על פני הנקבים יכולים לעזור בבעיות בדרכי השתן, בבעיות בבלוטת הערמונית ובבריחת צואה. הם יכולים גם לעזור עם זיקפה שפיכה מוקדמת.

לפני שתתחיל כל סוג של פעילות גופנית, תחילה עליך ללמוד לבודד את השרירים של פריניום. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא על ידי ניסיון לעצור את זרימת השתן שלך. השרירים פריניאל אחראים לעצור את זרימת השתן, יחד עם שלפוחית ​​השתן, ואתה צריך להרגיש אותם חוזה כאשר מנסים את התמרון. אם השרירים חלשים, ייתכן שתתקשה לבודד אותם או להרגיש אותם נעים. במקרה זה, הכנס את אחת האצבעות לתוך פי הטבעת והדק את השרירים, שוב כאילו אתה מחזיק את השתן, ואז להירגע. אתה צריך להרגיש את השרירים נעים למעלה ולמטה.

שמו של היוצר שלהם, ארנולד קגל, תרגילי קגל הם תנועות פשוטות שעובדות את שרירי הכליות ונחשבות לתקן. לפני שתתחיל את התרגילים, לרוקן את השלפוחית. אתה יכול לעשות את התרגילים בכל מקום, ובכל עת, אבל זה הכי קל אם אתה יושב על כיסא או עומד עם הרגליים צריך רוחב זה מזה. חוזה את החציץ במשך 4 שניות, שחרור. זה נחשב סט אחד. האם 10 עד 15 קבוצות בכל פעם, פעמיים עד שלוש פעמים ביום. הגדל את כמות הזמן שאתה מחזיק את השרירים מתוח על ידי שתי שניות כל שבועיים עד שתגיע 10 שניות. ברגע שאתה בקיאים, 10 עד 25 ערכות ביום צריך להיות מספיק.

זה הכי טוב שיש זמן להפריש להתאמן, אבל אתה יכול לעשות את התנועות בכל מקום, כולל יושב על רכבת, נהיגה, או עומד בתור. הדבר החשוב הוא לתרגל אותם לפחות פעם ביום. תרגול במהלך הטלת שתן הוא מועיל, אבל לא להחזיק את המתח כל כך הרבה זמן כי זה מגבה את הזרימה וגורמת כאב. הדק את הנקבים כאשר אתה מפעיל, להשתעל או לצחוק, זה יעזור לך להכיר את השימוש בשרירים ולהיות מודעים להם לאורך כל היום. אל תגזימו את זה עד כדי עייפות, כמו זה יכול להחליש את השרירים ולהחריף את כל הבעיות שיש לך. עיסוי האזור יכול לעזור להרגיע את השרירים ולשחרר אותם לפני התרגיל.

התייעץ עם הרופא לגבי כל בעיה שאתה נתקל. תרגילי קגל נחשבים לחלק חשוב בטיפול בבעיות בדרכי השתן ובעיות אחרות, אך ייתכן שישנם גם בעיות מערכתיות או מבניות אחרות שמעוררות את בעיותיך. היו מודעים לכך שזה לוקח כמה שבועות על השרירים perineal להראות שיפור כאשר עושים את התרגילים קגל.

מציאת השרירים

תרגילי קיגל

טיפים

שיקולים