פעילויות מקורה לילדים בסביבת סירקיוז, ניו יורק

מזג האוויר סירקיוז, ניו יורק, יכול להכתיב כאשר פעילויות מקורה הן אפשרויות טובות עבור ילדים מבדרים. Winters עם תת אפס טמפרטורות שלג כבד לעתים קרובות פשוט קר מדי עבור פעילויות חוצות המורחבת, בעוד לחות הקיץ יכול לשלוח משפחות המחפשים דרכים להימלט מהחום. זו העיר בגודל בינוני מציע מגוון רחב של פעילויות מקורה וספורט קייטרינג לילדים בכל הגילאים.

תג לייזר

כאשר הילדים יש אנרגיה לשרוף, לקחת אותם במקום כהה לשרוף אותו – כמו זירת תג לייזר. אזור סירקיוז מציע שני המדינה- of-the-art מרכזים תג לייזר בבעלות צומת כיף (www.thefunjunction.com). אחת מהן נמצאת בדוויט (DeWitt) – נסיעה מהירה של 10 דקות ממזרח למרכז העיר סירקיוז. השני נמצא בקיקרו (Cicero), במרחק של 15 דקות נסיעה. שני המקומות תכונה תאורה אולטרה סגול לתת לילדים מספיק חדות ראייה לכוון אקדחי לייזר שלהם מטרות כל שחקן לובש. Fun Junction ממליצה על תג לייזר לילדים בגילאי 7 ומעלה. עובד פלא (www.wonderworksonline.com) הממוקם בקניון דסטיני ארה”ב יש מבוך תג לייזר. וונדר עובד אין המלצה גיל, אבל דורש כי הילדים בכושר כראוי את אפוד.

פעילויות המוזיאון

סירקיוז מתגאה בכמה מוזיאונים שבהם הילדים מקבלים ניסיון מעשי עם חומר הנושא. במוזיאון הבינלאומי של מסכות ובובות (www.openhandtheater.org), מחנות תיאטרליים וסדנאות מציעים לילדים בגילאי 8-16 הזדמנות לחדד את כישורי המשחק שלהם בובות. ב Erie Canal Museum (www.eriecanalmuseum.org), ילדים יכולים לטבול את עצמם בהיסטוריה של מערכת המים המפורסמת של האזור. הם יכולים ללמוד איך היו החיים בין 1825 ו 1903 עבור אלה הליכה “15 מיילים” לאורך תעלת אירי, המוביל את פרדות כי משך סירות לפני היה תעלה גדולה יותר מסוגל להתמודד עם התנועה ממונע. אזור האמנות במוזיאון אוורסון לאמנות (www.everson.org) כולל תחנות חימר וקרמיקה שבהן ילדים מכל הגילאים יכולים ליצור יצירות אמנות משלהם, אשר מוצגת במוזיאון. במוזיאון מילטון ג ‘רובינשטיין למדע וטכנולוגיה (www.most.org), ילדים יכולים לחוות את הריגוש של טיסה מטוסי קרב מסוג F-16 בסימולטור הטיסה, לעבור דרך העתק ענקי של לב, לערוך סיור הכוכבים והיקום בפלנטריום וללמוד עוד על שיטות תקשורת מוקדמות כגון קוד מורס על ידי יצירת המסר שלהם ואת רדיו חובבים על ידי מעקב אחר עמדות של לוויינים.

ספורט מקורה

נדרשת חברות, אך עם כל ההצעות העומדות לרשותך במרכז הקהילתי היהודי של סירקיוז (www.jccsyr.org), ייתכן שתמצא בכך אפשרות יעילה לספק לילדיך בגן עד בית הספר התיכון שפע של פעילויות ופעילויות בתוך הבית ללא קשר השייכות הדתית שלך. המרכז כולל קיר טיפוס, קיראטה, כדורגל וטניס, ליגות, בית ספר לריקודים שמכיל שיעורי בלט, ג’אז וברז, ובית ספר להתעמלות. מועדון Kidz (kidzclubfun.com) הוא מגרש משחקים מקורה בגודל של 6,000 רגל רבוע לילדים בגילאי 8 ומטה בלבד – והוא ממוקם במרחק של 25 דקות נסיעה מצפון סירקיוז בפיניקס, ניו יורק. יש בו מחצלות, כדורים, שקופיות וצעצועים ומציע מסיבות יום הולדת לילדים ובית קפה המציע מאכלים ידידותיים לילדים כגון נקניקיות, נאצ’ו, פיצה ובייגלה.

פעילויות עבור קבוצת הצעירים

לספק את הצורך של אחד קטן שלך לקפוץ למעלה ולמטה לחיות 2 להקפיץ (www.live2bounce.com) ב Cicero – רק 15 דקות נסיעה ממרכז העיר סירקיוז. ילדים בגילאי 1 עד 10 יכולים לחקור מכשירים מתנפחים לגיל וגובה הממוקמים באזורים המיועדים להגבלת האינטראקציה בין ילדים צעירים ומבוגרים. מערכת הספרייה הציבורית של אונונדאגה (www.onlib.org) עם מספר ספריות של שכונות באזור סירקיוז גדול מציעה מספר הפעלות לפעוטות פעוטות ופעילויות לילדים בגיל הגן, שבהן הילדים יכולים ליהנות מאמנות ומלאכות, יצירות של בובות אצבע ושירים להשלמת הסיפורים שנבחרו .