הסימפטומים: פריקה חרישית, כאבי בטן ועוויתות בצד

כאשר אתה מבחין שינויים בגוף שלך, אתה עשוי לתהות אם זה משהו רציני או משהו שיפתור לבד. זה גם נורמלי לתהות האם הסימפטומים שאתה מפתח קשורים. במקרה של פריקה בנרתיק קלוש וכאב בטן התכווצויות, הסימפטומים יכולים להצביע על תנאים מסוימים או זיהומים או לא יכול להיות קשור בכלל.

כמות מסוימת של פריקה בנרתיק היא נורמלית משתנה במהלך המחזור החודשי שלך. בדרך כלל, פריקה ברורה או לבנבן או צהבהב. נשים בדרך כלל חווים עלייה בשחרור סביב הביוץ, אבל כל שינוי בכמות הפרשות בנרתיק או עקביות, צבע או ריח צריך להיות מדווח לרופא שלך. בפרט, שינויים בהפרשה יכולים להצביע על זיהומים, כולל זיהומים שמרים, זיהומים חיידקיים מחלות המועברות במגע מיני.

כאבי בטן התכווצויות בצד שלך נפוצים הקשורים לעיתים קרובות ailments שיכולים להצביע על מגוון רחב של מחלות ותנאים, קצת מתון וכמה רציני. במקרים מסוימים, כאשר הכאב הוא הרגיש יכול לעזור לקבוע סיבה. לדוגמה, כאב בטן הוא הרגיש בבטן העליונה, בעוד כאב הבטן התחתונה יכולה לערב את מערכת העיכול, כמו גם את אברי הרבייה אצל נשים. גם מחלות נפוצות כגון דלקת הקיבה והמעיים – או שפעת הבטן – יכולות לגרום לכאבים כואבים.

כאשר אתם חווים הפרשות נרתיקיות קלות יחד עם כאבי בטן התכווצויות, הסימפטומים כל יכול להיגרם על ידי מחלה אחת או מצב או עשוי להצביע על בעיות נפרדות. לדוגמה, מחלות מסוימות המועברות במגע מיני, במיוחד זיבה, יכולות לגרום לשינוי בהפרשות בנרתיק ועלולות לגרום להתפתחות כאבים ועוויתות באזור הבטן. מחלה דלקתית של האגן יכולה גם לגרום הן לשינויים הפרשות בנרתיק וכאב בטן. אפילו משהו פשוט כמו תסמונת קדם-וסתית עלול לגרום לכל שלושת הסימפטומים. כאבים התכווצויות הם תסמינים שכיחים של PMS. וכמה נשים גם חווים עלייה בכמות ועקביות הפרשות בנרתיק בין זמן הביוץ לבין ישויות התקופה שלהם.

כאשר אתה נתקל אלה סוגים של תסמינים, יש דברים מסוימים שאתה צריך לצפות עבור זה עולה שאתה צריך לתזמן ביקור עם הרופא שלך כדי להעריך. ראשית, כל שינוי בהפרשות הנרתיק הרגיל שלך מבטיח ביקור של רופא כדי לוודא שאין לך זיהום הדורש טיפול. במקרה של כאבי בטן, אתה צריך תמיד לתזמן פגישה אם זה נמשך יותר משבוע או שזה הופך להיות חמור יותר מתמיד, דוחות MedlinePlus. כאשר אתם חווים סימפטומים אלה יחד, זה רעיון טוב לקבל הערכה על ידי גינקולוג שלך. ואתה תמיד צריך להיות מוערך מבחינה רפואית אם לפתח סימפטומים אלה בעת ההריון.

פריקה מהנרתיק

כאבי בטן ועוויתות

שילוב של סימפטומים

מתי לראות רופא