התכווצות שדיים לאחר ירידה במשקל

הניצחון שאישה מרגישה אחרי השגת המשימה המרתיעה של ירידה במשקל יכולה להישחק על ידי הופעת שדיים מתכווצים. אחד החסרונות המעטים של ירידה במשקל הוא שאתה לא מקבל להחליט היכן המשקל נעלם. בגלל השדיים עשויים בעיקר של רקמת שומן, הם גם רגישים לאובדן נפח.

אפשרויות לשיפור

כדי להילחם בחזה מתכווץ, נסה תרגילים אגרסיביים וממוקדים כדי לפתח את שרירי החזה מתחת לשד. שילוב של לחיצות חזה, משיכה, דחיפות ותרגילי סוודר לפתח pec מזוויות שונות. הוספת משקל נוסף האימון שלך כפי שאתה מקבל חזק ישפר את התוצאות שלך ולתת את השדיים את המראה של להיות מלא יותר. ככל שהם מתחזקים, שרירי החזה שלך מסוגלים יותר לתמוך ברקמת השד שנשים שומרות באופן טבעי כחלק מהאנטומיה שלהן. התמיכה החשובה של שרירי החזה מפחיתה את מראה החזה המתכווץ.

אפשרויות כירורגי

כמוצא אחרון, התערבות כירורגית היא אופציה לתקן את המראה של השדיים מתכווץ לאחר ירידה במשקל. יש הרבה דברים לשקול עם אפשרות זו, כגון אם הגדלת חזה או להרים השד הוא הטוב ביותר עבורך. במהלך המחקר הנרחב שלך, אתה רוצה גם לשקול את העלות, איזה הליך הוא הטוב ביותר עבורך, מה תהליך ההתאוששות שלך יהיה מורכב ואם זה באמת מתאים לך. הקפידו לדון ביסודיות את כל האפשרויות שלך עם רופא אשר מוסמך מועצת המומחיות בפרט.