כפות הידיים והידיים מן הקומבטלים

צפה בחניכים קטלניים מיומנים ביותר בפעולה, ותראה כי התנועות שלהם חזקים, חלקה ונוזלים. כאשר אתה מנסה להתאמן עם kettlebells בפעם הראשונה, אם כי, סביר להניח שתסיים את הפגישה עם הידיים כואבות ופרקי חבול. טופס גרוע הוא הגורם העיקרי לכך, אבל אתה יכול למנוע כאבים הקשורים kettlebell ידי לימוד טכניקה מושלמת, במיוחד על המהלכים כי הם הסיכוי הטוב ביותר לגרום לך צרות.

זהירות עם Cleans

את קטמל נקי הוא אחד הדרכים הכי סביר שאתה תהיה מכה את הידיים. הניקוי מתחיל הרבה כמו נדנדה אחת זרוע אבל מסתיים עם הפעמון במצב המדף – ממש מתחת לגובה הכתפיים, עם הפעמון נח בין שרירי הזרוע שלך ואת האמה ואת מרפק תחוב לתוך הצד שלך. במצב זה, האמה שלך צריך להיות כמעט אנכי אבל זווית על החזה שלך מעט, מציין מאמן אנדרו קרא על שוברים שרירים. חוזק והתניה מאמן ג ‘ון גוטיירז של Ironwork Fitness ממליץ לתרגל את מעמד מתלה באמצעות שתי ידיים כדי לקבל את הפעמון למקום ולאחר מכן הסרת היד שלך לא עובד. זרוק את הפעמון בחזרה למטה ולאחר מכן לחזור על התרגיל, באמצעות שתי הידיים לתמרן אותו למצב.

אימה מ Snatches

החיתול מתחיל באופן דומה לזרוע אחת התנופה ונקי, אבל זה נגמר עם הפעמון המוחזק ישר מעל הראש. עם החיתול, זה יכול להיות קל ליפול לתוך המלכודת של שימוש בטכניקה עניים ולתת את הפעמון מתנדנד מעל בחלק העליון של התרגיל, להכות את האמה ואת פרק היד וכתוצאה מכך חבורות. לפני שתנסה את החטיפה המלאה, השלם את משיכתך הגבוהה כדי לוודא שיש לך מספיק כוח היפ כדי לקבל את הפעמון למעלה, אשר לוקח את הלחץ את האחיזה שלך. חבטות דרך ולהביא את האמה שלך לפגוש את הפעמון ולא לתת לפעמון לזרום לתוך הזרוע שלך גם עוזר.

Careus Care

אפילו עם טכניקה מושלמת, הידיים שלך עדיין יכול לקבל כואב מן יבלות ועור שבור. אבן ספוג הוא אביזר חיוני עבור כל חובב kettlebast, על פי מדריכת קטרבל בכיר דוד “ברזל תאמר” ויטלי. עור קרוע וקלוס קרוע יכול באמת להגדיר את האימונים שלך בחזרה, אז להשתמש באבן, תחליב להסרת תירס, או לוח אמרי או ציפורן קובץ, מייעץ ויטלי.

עטיפות, כפפות, גאדג’טים

אם אתה סובל מפרק כף היד אבל רוצה לשמור על מאסטרינג אמנות kettlebells, השומרים wrist יכול להיות מועיל. אתה יכול לקבל שומרים עשוי בד, אשר עשוי להיות קצת תועלת, אבל להגנה על שורש נכון, ללכת על אפשרות מוצקה עשוי פלסטיק יצוק. פריט אחד כדאי להימנע אם אפשר הוא כפפות. לדברי מאמן כוח סאלי מוס, כפפות יכול להפריע אחיזה שלך, מה שהופך את האימון קשה יותר ממה שהוא צריך להיות.