שריר חלב לאחר האימון

בעת פיתוח שגרת אימון כוח, חשוב להסתכל על הדיאטה שלך כדי להבטיח שאתה צורכת את הכמויות הנכונות של macronutrients עבור התאוששות וצמיחה שרירים. אחד המקרונוטריינטים החיוניים ביותר לבריאות השרירים הוא חלבון. עם חלבון להיות מוצר מוערך מאוד לאלה הכשרה, או עבור אלה המנסים להחליף שומן עם שריר, השוק הוצף עם תוספי חלבון. אחד המוצרים הנמכרים ביותר בשוק התוספות הוא שריר חלב.

על שריר חלב

שריר חלב פותחה על ידי חברת Cytosport מבוסס מתוך בניציה, קליפורניה. המוצר הוכנס לשוק הבריאות והכושר כמשקה חלבון לספורטאים, בייחוד אלו שניסו לבנות שרירים באמצעות אימוני כוח מאומצת. חשוב לציין כי כל הטענות על ידי החברה כמה יעיל שריר חלב, או איך זה עובד לא הוערכו או מאושר על ידי מינהל המזון והתרופות, כמו המוצר נמכר כתוספת. המועצה האמריקאית על פעילות גופנית מציעה להיות זהירים ולהעריך את כל ההצהרות שנעשו על ידי מוצר ביקורתי בעת רכישת שריר חלב.

מַטָרָה

שריר חלב נמכר כתוספת לתערובת של יצירת שריר רזה הצמיחה, שריפת שומן ועזרה לגוף להתאושש מהר יותר מן ההשפעות של פעילות גופנית. זה נעשה באמצעות חלבון מי גבינה וחלבון בתוך המוצר שריר חלב. גם חלבון מי גבינה חלבון קזאין לספק לגוף שלך עם כל חומצות האמינו החיוניות הגוף שלך צריך לחדש את השרירים לאחר אימון מאומץ.

יתרונות לאחר אימון

כאשר אתה מבצע פעילות גופנית מאומצת, במיוחד אימון כוח, אתה לפתח דמעות מיקרוסקופיות ברקמת השריר. כאשר הגוף שלך חשים את הפציעה, תאים לווין מופעלים, אשר ממהרים לאתר הפציעה ולהבדיל לתוך סיבי שריר חדשים הן לתקן את השריר הפגוע, כמו גם לבנות סיבים חזקים כדי למנוע פגיעה בעתיד. תהליך זה מסתמך על חומצות האמינו מחלבונים לעבודה. חלבון מי גבינה חלבון קזאין חלב שריר לספק אלה חומצות אמינו, ולעשות זאת במרווחים שונים. חלבון מי גבינה נשבר במהירות, מה שהופך את חומצות האמינו זמין בתוך כ 30 דקות לאחר צריכת המוצר. חלבון קזאין נשבר לאט יותר בשתיים עד שבע שעות, על פי ACE, מתן חומצות אמינו על פני תקופה ארוכה יותר של זמן. בשני המקרים, זה מועיל לאחר שעבד כפי שהוא מספק את השרירים עם חומצות אמינו צורך להתאושש במהירות.

זְהִירוּת

שתי סקופים של חלב שריר מספק כ 32 גרם של חלבון. תלוי מה חלבונים אחרים כמו תרנגולת או תרנגולת אתה אוכל במהלך היום, וכמה סקופים של חלב שריר אתה צורכים, אתה יכול במהירות בסופו של דבר על ההנחיות מומלץ חלבון הכנסה. הקצבה התזונתי המומלץ עבור טווחי חלבון מ 50 עד 60 גרם של חלבון ליום. בעוד צריכת יותר מזה יכול להיות מועיל עבור אלה אשר מנסים באופן פעיל לבנות שריר באמצעות אימון כוח מאומצת, האדם הממוצע אינו צריך את זה הרבה חלבון כדי לשמור על בריאות השרירים. למעשה, יותר מדי חלבון יכול להיות מסוכן עבור אנשים עם סוכרת, כליות או מחלות כבד, נשים בהריון, ואלה העוסקים במצב בריאותי כרוני, מציע MayoClinic.com.