דיאטה דלת פחמימות וטופו

אין ספק שקשור לתזונה דלת פחמימות. בתור התחלה, רוב סוגי טופו הם נמוכים מאוד פחמימות נטו. מעבר לנקודת המפתח הזו, טופו עובד כחלופה חלבונית לבשר ועוף, הוא נמוך בקלוריות ומספק שומנים לא רוויים בריאים ללב לאנרגיה. כי זה עשוי מחלב סויה זה מסובך ואז לחצה כדי להסיר לחות, לא אוכלים טופו אם אתה אלרגי סויה.

טופו הוא נמוך באופן טבעי פחמימות נטו, אשר מסוממים על ידי הפחתת סיבים מן פחמימות סה”כ. אתה תקבל 2 עד 3 גרם של פחמימות נטו במשרה של 4 גרם של טופו רך, קבוע או המשרד. בכל דרך שאתה מסתכל על זה, זה מתאים עם דיאטה דלת פחמימות, אשר עשויים לכלול מקום בין 20 ל 150 פחמימות נטו ביום, בהתאם לתוכנית. עם זאת, זה עדיין חשוב לבדוק את carbs ב tofu אתה קונה. מוצרים מסוימים יש שלוש פעמים יותר פחמימות נטו, אשר עשוי להיות גבוה מדי אם אתה בשלב זה מגביל היטב פחמימות. מוצרים אפויים tofu גם לעבוד על תפריט פחמימות נמוכה, אבל לראות את המנות. כמה מותגים יש 2 עד 4 גרם של פחמימות נטו, אבל זה עבור 2 גרם אונקיה. מותגים אחרים של טופו אפויים מכילים 10 עד 12 גרם של פחמימות נטו במנות של 3 גרם, טופו משמש גם להכנת נקניקיות, נקניקים וקילבסה ללא בשר, אשר ניתן ליהנות מהם במנות קטנות על דיאטה דלת פחמימות. קישור אחד של נקניקיות tofu ו 4 גרם גרם של קילבסה יש 4 עד 6 גרם של פחמימות נטו, בעוד הכלב טופו טיפוסי רק 1 עד 2 גרם.

תוכן פחמימות נמוכה היא לא הסיבה היחידה tofu היא בחירה טובה עבור דיאטה הרזיה. טופו הוא גם מקור חלופי חלבונים, המספק 7-10 גרם של חלבון מלא ב 4 גרם אונקיה. מזונות שהם חלבונים מלאים מכילים את כל חומצות האמינו החיוניות. בעוד חלבונים מן החי הם שלמים, רוב הצמחים מבוססי צמחים חסרים כמה חומצות אמינו. זה עושה טופו חלבון חשוב עבור כל אדם בעקבות דיאטה צמחונית.אל תשכח כי במהלך דיאטה דלת פחמימות, אתה צריך מספיק חלבון כדי למנוע מהגוף לשבור את השרירים לאנרגיה. חלבון גם עוזר לך לרדת במשקל בדרכים אחרות: זה גורם לך להרגיש מלא, לא להגביר את רמת הסוכר בדם ועלול לגרום שריפת שומן. למרות דיאטות דלת פחמימות לא מתמקדים צריכת קלוריות, זה עדיין טוב לדעת כי מנה של טופו רק כ 60 עד 80 קלוריות. יתרון נוסף תוכל להרוויח מ tofu היא כי 60 אחוז קלוריות שלה מגיעים שומן, אשר הגוף שלך זקוק לאנרגיה כאשר אתה חותך carbs. אפילו טוב יותר לבריאות שלך, רוב השומנים בטופו הם שומנים בלתי רוויים להורדת כולסטרול.

חלב סויה לא ממותק, המשמש לייצור טופו, הוא הצורה היחידה של חלב ברשימה של מזונות מקובלים לשלב האינדוקציה של דיאטת אטקינס. כוס אחת של חלבון סויה פשוט לא ממותק יש 2 גרם של פחמימות נטו, לעומת 10 גרם חלבון ממותק ו 22 גרם של פחמימות נטו אם אתה הולך על חלב סויה שוקולד.אם אתה אוהד של מזון סויה אחרים, כמו פולי סויה קלויים, Edamame או מיסו, אתה תהיה שמח לדעת שהם כל נמוך פחמימות נטו. מיסו אדום או חום יש 3 גרם של פחמימות נטו לכל כף, אבל מיסו לבן מכיל אפס פחמימות. חטיף על 2 כפות של אגוזי סויה, אשר קלוי פולי סויה, ואתה תקבל רק 3 גרם של פחמימות נטו. לבסוף, 1/2 כוס edamame ירוק יש 3 גרם של פחמימות נטו, ואילו אותו חלק של edamame שחור משומר יש רק 1 גרם.

לשלושה סוגים של טופו – רך או משיי, רגיל וחזק – יש שימושים שונים על בסיס העקביות שלהם. המשרד טופו יש מרקם צפוף, כך שאתה יכול לחתוך אותו לקוביות ולהשתמש בו מנות במקום חלבונים כמו בשר, עוף ודגים. לטופו רך או משיי יש מרקם דמויי פודינג, שעובד היטב בחבישות, רטבים ורטבים. עקביות של טופו רגיל הוא בין שני האחרים. תחשוב על זה כתחליף לגבינת ריקוטה או ביצים מקושקשות, טופו המשרד סופג את טעמי התבלינים והרטבים, אבל קודם צריך לנקז ולייבש. אם אופים אותו בתנור במשך כ 25 דקות, זה יהיה יבש מספיק כדי להבטיח קליטה מקסימלית. אפייה גם מעניקה לה מרקם דמוי בשר: להכין ארוחה אחת על ידי צלחת קוביות טופו בתערובת של רוטב צ’ילי, רוטב סויה ושום, ולאחר מכן מערבבים את הטופו עם צ’וי, סלרי, בצל וכרוב. אתה יכול גם לעשות סלט לעטוף באמצעות tofu כבסיס. חותכים טופו לפרוסות דקות, ואז מריחים אותם במשך שעה ההלבשה האהובה עליך. מטגנים את הפרוסות עד שהם חומים בהירים, מניחים להם להתקרר ואז לעטוף אותם עם חסה יחד עם גבינה, מלפפון, צנוניות ומגע של רוטב.

פחמימות נטולות בטופו

יתרונות הרזיה מ Tofu

מוצרי סויה אחרים על דיאטה דלת פחמימות

טיפים לשימוש בטופו