שוחה, דולפינים, טמפה, פלורידה

בקר באזור טמפה ביי בפלורידה להתיידד עם דולפין עם אינטראקציות כגון משפשף, נשיקות וחיבוקים. מתקנים באזור שמסביב מאפשרים לכם לחוות שחייה עם דולפינים וללמוד על ההתנהגויות שלהם ועל הסביבה הטבעית. על פי האתר הרשמי של פלורידה תיירות, התנין והדולפין הם שניים מהחיות הפופולריות ביותר הקשורות למדינה. אל תחמיצו הזדמנות לשחות עם הדולפינים בעת ביקור מדינת סאנשיין.

גֵאוֹגרַפיָה

כמו העיר הגדולה ביותר במחוז הילסבורו, טמפה היא גם אחת העיר המאוכלסת ביותר במדינה, על פי העיר של טמפה האתר הרשמי. העיר נמצאת על החוף המערבי של פלורידה כ -20 קילומטרים צפונית מזרחית לסנט פטרסבורג ו -25 מיילים מזרחית קלירואטר. אטרקציות ופעילויות באזור שמסביב כוללות שחייה עם דולפינים ועוד מגוון ענפי ספורט מים.

מתקנים

בקר Discovery Cove באורלנדו ודולפינים פלוס ב קי לארגו לחוות שחייה עם דולפינים. Discovery Cove הוא המתקן הקרוב ביותר בטמפה שבו אתה יכול לשחות עם דולפינים, רק 1.5 שעות נסיעה מזרחה. Dolphins Plus היא אופציה נוספת, במיוחד אם Discovery Cove מוזמן באופן מלא. למרות חמש שעות מ טמפה, Dolphins Plus הוא טיול כדאי כמו אפשרויות שונות ותוכניות אינטראקציה עם דולפינים זמינים לאורחים.

מאפיינים

Discovery Cove מציע חופשה דולפין יום נופש החבילה הכוללת כניסה בלתי מוגבלת Aquatica, SeaWorld אורלנדו או Busch גני טמפה. חבילה זו לא רק מאפשר לך לשחות עם דולפינים, אלא גם כדי להפיק את המרב את החופשה. דש לתוך הלגונה דולפין לבוא פנים אל פנים עם דולפין Bottlenose כפי שאתה שוחה תחת הדרכה ופיקוח של מאמן. מצפה להיכנס למים רדודים ועמוקים יותר עבור אינטראקציות כגון חיבוקים, משיכות ונשיקות עם הדולפין.

מסגרת זמן

Discovery Cove באורלנדו מציע הרפתקה אינטראקטיבית של 30 דקות עם דולפינים בבקבוקים בעוד הדולפינים פלוס ב קי לארגו מציע מפגש של שעתיים הכולל תדריך חינוכי במשך 45 דקות. לחוות שנורקלינג אינטראקציה עם דולפינים על ידי שנרשמת הפגישה הטבעית דולפין לשחות שבו תוכלו להיכנס למים עם מסכה, קבוצה של סנפירים ו שנורקל. מפגש זה מדמה שחייה עם דולפינים בטבע, על פי דולפינים פלוס.

הגבלות

Discovery Cove דורש ילדים להיות לפחות 6 שנים לשחות עם דולפינים. אלה מ 6 עד 12 חייב להיות מלווה מבוגר שגם הוא משתתף בפגישה. דולפינס פלוס האורחים חייבים להיות לפחות 7 שנים להשתתף וכל המשתתפים 7 עד 12 חייב להיות עם אפוטרופוס המשתתפים בגיל 18 ומעלה.