אמנויות יצירתיים & פעילויות חיפושים עבור האביב

באביב זה, יצירתי לחקור עם התינוק שלך דרך האמנות. תינוקות סקרנים לגבי העולם שסביבם, והם ימשיכו לגעת, להריח ולטעום את כל מה שיש. לספק את התינוק עם הידיים על פעילויות יצירתיות לעודד את זה טבעי סקרנות על העולם במהלך האביב. חשוב לנסות להתאים כל פעילות לצרכיו ההתפתחותיים של ילדך. אם התינוק שלך לא התחיל לתפוס עבור אובייקטים, זה לא יכול להיות זמן טוב לנסות להחזיק עפרון וצביעה. תמיד לפקח על התינוק שלך מקרוב במהלך פעילויות אמנות וחיפוש, ולעולם לא להשאיר את הילד ללא השגחה.

גִוּוּן

האביב מגיע והעולם נראה להאיר עם צבע, אז לתת לילד שלך צבעים בהירים לחקות את אלה של עלים בהירים ופרחים המופיעים בטבע. תינוקות בני פחות מ 4 עד 6 חודשים יכולים להשתמש במזון כדי ליצור יצירות אמנות צבעוניות בזמן כיסא גבוה שלהם. חותכים אוכמניות לחצי ומניחים לילדך להכתים איתם פיסת נייר, או להוריד טיפת פודינג באמצע הנייר, כדי שילדך ירחך כמו בוץ. תינוקות שזוחלים, יושבים ללא תמיכה או עמידה, יכולים להשתמש בנייר שנרשם על הרצפה או על כן בגודל של ילד לעבודה אמנותית. לספק צבעי ג’מבו או מכחולים עמוסים בטמפרה, ולתת לילדך שליטה לצייר כל דבר. התמקד יותר בחשיפת הילד שלך לצבעים בהירים של צבע מאשר על דיוק, ולחבר את הפעילות לנושא האביב שלך. אתה יכול לומר, “אלה עיגולים כחולים גדולים י הם נראים בדיוק כמו פרחים על שיח ההידרנגה בחוץ.”

פעילויות חוץ

האביב מביא איתו ימים מלאים רוחות קריר והרבה שמש, כך לנצל את ימי מזג אוויר הוגן לחקור את בחוץ. ראשית, להפיץ שמיכה על שטח דשא ולתת התינוק שלך לחקור. תינוקות צעירים יכולים להישאר בשקט, או שהם עשויים להתגלגל, לזחול או לזחול על הדשא. עודדו את ילדיכם לגעת בדשא כל עוד החצר שלכם לא רוססה בחומרי הדברה, בדשנים או בכימיקלים אחרים שעלולים להזיק לילדכם. תינוקות המסוגלים לתפוס חפצים יכולים להשתמש במקל של גיר על המדרכה כדי לצייר על שטח בטון. תינוקות יכולים גם ליהנות פעילות בועות צבע שבו אתה קלטת חתיכה גדולה של נייר קצבים או לוח כרזה לקיר מחוץ, למלא קערה עם פתרון בועה ולהוסיף צבעי מאכל. הצג את הילד שלך כיצד לטבול את שרביט הבועה לתוך הפתרון ולפוצץ את בועות הצבע על הנייר, יצירת אמנות בועה צבעונית. התאם את הפעילות שלך בהתאם להתפתחות הילד שלך. לדוגמה, אם הילד שלך עדיין לא מוכן לשלוט על שרביט הבועה או פשוט מעדיף לראות אותך, ואז לפוצץ את הבועות עצמך וליהנות הפעילות יחד ככה.

חקר הטבע

מוחות יצירתיים הם השראה בדרך כלל על ידי הטבע, ואתה יכול לעזור לעורר את התינוק שלך אפילו בגיל צעיר זה. ללכת על הטבע הליכה דרך החצר האחורית שלך, ולאסוף עלים ופרחים. תן לתינוקך לבחור היכן לחקור. תינוקות צעירים יכולים להינשא או לדחוף בעגלה בטיול הטבע. דברו על כל הדברים שאתם רואים, הריחות שאתם מריחים והמרקמים שאתם מרגישים. תגיד, “לפרח הזה יש עלי כותרת משיי, איך מרגיש חרוט האורנים, יש לרוח ריח?” תביא את פרחים שנאספו ועלים בפנים לאחר הליכה הטבע שלך. קלטת פיסת נייר על הרצפה או על מגש הכיסא של ילדך, והקלטת את הפרחים והעלים על הנייר. פעילות זו פועלת בצורה הטובה ביותר אם יש הרבה שטח לבן נשאר על הדף, כדי לוודא שלא להקיף את הנייר עם חומר צמחי יותר מדי. הראה לילדך איך להתיז צבע על התמונה על ידי טבילה במכחול לתוך צבע טמפרה ולטלטל אותו על הנייר כדי לפזר נקודות של צבע. תינוקות צעירים אולי עדיין לא מוכנים להחזיק במכחול ויכולים ליהנות פשוט לשחק עם צבע חומר הצמח כפי שאתה עושה את זה לפניהם. כאשר צבע התזה של ילדך מסתיים, הסר את העלים והפרחים כדי לחשוף צללית לבן של הצמח.

אמנות בעלי חיים

האביב מסמן את החזרתם של בעלי חיים רבים. תלוי איפה אתה גר, אתה יכול לראות זרם של ציפורים, צבי, ארנבות, ארנבות, שבבים וחיות בר אחרות. נסה לשבת ליד החלון בשעות הבוקר המוקדמות עם התינוק שלך ולצפות כל החיות מתעוררות להתחיל בחיפוש שלהם אחר מזון. חברו את ילדיכם לפעילויות החיות באומרו: “תסתכלו על הסנאים המטומטמים הרודפים זה את זה י שומעים את הציפורים מצייצות, יש מישהו שמחפש תולעת לאכול”. אם אתה רואה לעתים קרובות צבי וצעירים שלהם באביב, להדפיס תמונה של חום. תינוקות ייהנו משימוש בצבעי מים כדי לצבוע את גוף החום בהיר, ויכולים לטבול את אגודלם בצבע לבן כדי להפוך את הכתמים על גבו של הצבי הצעיר: פעילות אחרת תינוקות יכולים ליהנות, ברגע שהם מוכנים מבחינה התפתחותית להחזיק חפצים, יוצר את ביצים ציפורים משלו באמצעות ביצי עץ לא גמורות וצבע אקרילי, שניהם נמצאו בחנות כלי השיט המקומי שלך. כל שעליך לעשות הוא למלא קערה עם צבע אקרילי לטבל את ביצי העץ בצבע. אתה יכול אפילו לקשט אותם עם כתמים בדיוק כמו כמה מינים של ביצים ציפורים. הגדר את הביצים בצד כדי לייבש. בזמן שאתם עוזרים לילדכם בפעולה זו, שרים את השיר הבא לפי מנגינתו של אולד מקדונלד, ציפור קטנה עשתה קן: ציוץ, ציוץ, ציוץ, ציוץ, ציוץ: ובאותה קן היא הניחה ביצה, ציוץ, ציוץ, ציוץ, ציוץ: עם סדק סדק כאן, מציצה להציץ שם: כאן סדק, יש להציץ, בכל מקום מציצה להציץ.הציפור בייבי בקע מן הביצה: ציוץ, ציוץ, ציוץ, ציוץ , ציוץ.