הוא אפוד משוקלל רע על הגב?

משוקלל vests לעשות תרגילים כגון לדחוף ups, הליכה, ריצה ו משחק ספורט מאתגר יותר. Vests יכול לשקול קצת 5 £ או שהם יכולים לחרוג 80 פאונד. ניתן להתאים את רוב האפודים המשוקללים על ידי הוספה או הסרה של מטילי מתכת מהכיסים. זה מאפשר לך להגדיל בהדרגה את המשקל של אפוד שלך כמו שאתה מקבל בכושר חזק.

שימושים

הצבא, רשויות אכיפת החוק, לוחמי כיבוי, ספורטאים וחובבי כושר כל שימוש אפודים משוקלל. אפודים משוקלל יכול לשמש כדי לדמות ללבוש שריון הגוף או ציוד כבאות לפתח כושר הספציפי עבודה או רק כדי להפוך את המשחק ספורט תובעני יותר. ספורטאים מסוימים להשתמש אפודים משוקלל כדי להגדיל את כוחם ריצה וקפיצה.

דחיסת עמוד השדרה

למרות אפודים משקל הם כלי מקובל להגדלת הכושר שלך כוח, הם גם מציגים פוטנציאל מוגבר לפציעה. משקולות משוקלל לשבת על הכתפיים שלך הם מהודקים סביב המותניים שלך. עמוד השדרה שלך, אשר מורכב של 33 חוליות דיסקים בין-חולי, תומך זה weught. המשקל הנוסף הניתן על ידי אפוד עלול להוביל דחיסה של הדיסקות בין-חולייתיים שלך, שהוא הפחתת רווחים בין חוליות. דחיסת הדיסק בין-חולייתי יכולה להוביל לכאבי גב וכן לפציעה.

הימנע דחיסת עמוד השדרה

כדי להקטין את הסיכון לסבול מפגיעה הקשורה לדחיסה, הימנעו מפעילויות בעלות השפעה גבוהה. קפיצה והפעלה במקום השפעה משמעותית דרך עמוד השדרה שלך, גם כאשר אתה לא לובש אפוד משוקלל. ריצה וקפיצה בזמן לובש אפוד משקל עשוי להיות סיכון הכרחי אתה אימון ספורט תחרותי או הצבא, אבל אם אתה עובד על כושר ובריאות כללית, את הסיכון של פגיעה חמורה בגב להכריע את כל היתרונות הפוטנציאליים.

מרכז הכובד השתנה

בדרך כלל מרכז המסה שלך הוא ישירות מעל בסיס התמיכה שלך. כלומר, המשקל שלך נגמר, או קרוב מאוד לעמוד השדרה שלך. משמעות הדבר היא כי מתח שריר קטן מאוד נדרש כדי לשמור אותך זקוף. אפוד משוקלל, במיוחד טעון בכבדות, יעביר את מרכז המסה שלך הרחק בסיס התמיכה שלך ולאחר מכן במקום עומס נוסף על השרירים שלך. אם עומס זה אינו אחיד זה יכול לגרום הרבה מתח על השרירים בצד הנגדי של העומס. אם המשקל ממוקם על החלק הקדמי של הגוף, שרירי הגב שלך יצטרכו לעבוד שעות נוספות ושרירי הבטן שלך יידרשו לעבוד קשה יותר מהרגיל אם העומס על הגב. או שתרחיש מציב את עמוד השדרה במצב מכני קשה אשר עלול לגרום לפציעה.

מזעור הסיכון שלך

כדי להפיק את המרב של אפוד משוקלל תוך מזעור הסיכון שלך לפציעה, אתה תמיד צריך להבטיח כי המשקל מופץ באופן שווה בין החלק הקדמי והגב. אי ביצוע זה מגדיל באופן משמעותי את הסיכון לפציעה. כמו כן להבטיח את המשקל מופץ באופן שווה משמאל לימין, כדי למנוע כל מדגיש לרוחב. אם אפוד המשקל שלך יש חגורת המותניים, ודא כי הוא מאובטח בחוזקה כדי לשמור על המשקל קרוב ככל האפשר לגוף שלך.