רשימה של ירקות לאכול על הדיאטה הים תיכוני

הדיאטה הים תיכונית היא סגנון אכילה פופולרי המדגיש את המטבח של מדינות כמו צרפת, ספרד ואיטליה, אשר יש שיעור נמוך בהרבה של מחלות לב וסרטן מאשר שאר העולם המערבי. עם פסטות טעימות, רטבים עגבניות ושמן זית מלוחים בתפריט הים התיכון, יש סיבה טובה להוסיף מאכלים ים תיכוניים, במיוחד ירקות, לארוחות שלכם.

עגבניות

אין ארוחת ערב בהשראת ים תיכונית ללא עגבניות. אף על פי שפרי עולם חדש, שהובא לאירופה על ידי חוקרים ספרדית כמו כריסטופר קולומבוס, עגבניות צומחות היטב באקלים המתון של הים התיכון, והן היו חלק חשוב מהמטבח שלה במשך מאות שנים. עגבניות מכילות ויטמין C, חזון להגביר ליקופן סיבים. כאשר עגבניות טריות אינן בעונה, השף וכוכב רשת המזון Alton Brown ממליצים להשתמש בעגבניות קצוצות מקולפות, שנלקחות בשיא הבשלות ומבדרות באדים, ומעניקות להן טעם עגבניות מלא.

קישוא

קישואים הוא חלק מסורתי של המטבח של אזור Vento של איטליה, שהוא האזור סביב ונציה, אחת הערים החשובות ביותר של אירופה התיכון. גם צמח גן פופולרי בארצות הברית, קישואים מציעה סיבים, אשלגן וויטמין A. קישואים הוא טוב כמו בסיס מרק, נותן עומק מספק לעגבניות פסטה עגבניות מבוסס לוקח היטב לצליה. אם תבחר לגריל אותו, מברשת פרוסות עם קצת שמן ומניחים אותם על גריל נקי, גריל חם כדי למנוע קישוא מ דבק.

זיתים

בכל רחבי הים התיכון, ומרכיב מסורתי במטבחים של איטליה וספרד, זיתים עשירים בשומן חד בלתי רווי ושומן רב בלתי רווי. עם זאת, מאז הם גבוהים בקלוריות, ללכת על כמויות קטנות של זיתים באיכות גבוהה. סופרמרקטים גדולים יותר וחנויות מזון בריאות נושאות זיתים איכותיים בבקבוקים, אבל אפשר גם למצוא זיתים טובים באחד מבתי הזית הרבים שצצים במחלקות התוצרת. מלח מלוחים או זיתי מלח זית טובים על פיצה קרום דק או פסטה, בעוד זיתים מתוקים יותר לעשות תוספות טובות מרקים ותבשילים.

חציל

חציל קל לגדול קל לבשל עם, וזה מוערך זמן רב על ידי גננים וחקלאים מאזור קלבריה של איטליה. צבע סגול כהה שלה מציין את נוכחותם של חומרים נוגדי חמצון רבי עוצמה למחלות, המנטרלים רדיקלים חופשיים מזיקים ומסייעים במניעת סרטן. כי רוב החומרים המזינים נמצאים בעור, לא לקלף אותו. במקום זאת, לחפש תרמילים קטנים יותר, אשר יש עורות דקים, לקרצף אותם היטב, ופורסים את החצילים. השתמש בו lasagnas ירקות או רטטוי או לגריל את התרמילים, deseed אותם, ולעבד אותם במעבד מזון לעשות גאנו הבבא.