תזונה בשר ארנבת

כאשר בשר ארנבת הוא בתפריט, מצפה מחלוקת ללכת. מקובל מבחינה חברתית להשתמש בבעלי חיים חקלאיים, כגון פרות ותרנגולות, כמזון, אולם אנשים רבים נרתעים מהרעיון של אכילת ארנבת, על פי מאמר שפורסם ב”וושינגטון פוסט “. למרות התנגדות זו ארנבות רב, בשר רזה זה משמש חלופה בריאה ומזין כדי בשר בקר חזיר.

קלוריות

מנה של 3 אונקיה של בשר ארנבת קלוי מכיל 167.5 קלוריות. אכילת ארוחה מאוזנת מבטיחה לך לקבל את הקלוריות שאתה צריך כדי לענות על מטרות תזונתיים, כמו גם את החומרים המזינים שאתה צריך לבריאות אופטימלית. שקול לאכול בשר ארנבת עם מנה של ירקות, כגון ברוקולי או תירס, יחד עם גרגר בריא, אולי מנה של אורז חום או קוסקוס. מנה של בשר ארנבת מכיל הרבה פחות קלוריות מאשר אותו גודל של בשר בקר – 259.3 קלוריות – מעט פחות קלוריות מאשר חלק חזיר – 180.2.

שומן וכולסטרול

בשר ארנבת הוא נמוך יחסית בשומן, כל מנה 3 גרם יש 6.8 גרם של שומן, המהווה 37 אחוז הקלוריות. לעומת בשר חזיר, ארנב הוא בחירה ברורה – 3 גרם של בשר יש 18.3 גרם, ו 3 גרם של בשר חזיר יש 8.2 גרם. תוכנית הארוחה שלך צריך להכיל באופן אידיאלי 44 עד 78 גרם של שומן ליום, או 20 עד 35 אחוזים של הקלוריות שלך. בשר ארנבת הוא נמוך בשומן רווי, כמו גם, המכיל 2 גרם. צריכת כמויות גבוהות של שומן רווי עלול לשים אותך בסיכון גבוה יותר למחלות לב כליליות, אתה צריך להגביל את הצריכה של שומנים אלה עד 15 גרם ליום. מנה של 3 אונקיה של בשר ארנבת מכיל 69.7 מיליגרם של כולסטרול, חומר הכרחי בגוף להיווצרות תאים. עם זאת, אתה לא צריך כולסטרול תזונתי כמו הגוף שלך מייצר כל מה שאתה צריך. אין לצרוך יותר מ -300 מיליגרם של כולסטרול ביום, כדי למנוע בעיות בריאות שעלולות לנבוע מכולסטרול גבוה, ואם אתם סובלים ממחלות לב, איגוד הלב האמריקני ממליץ להגביל את צריכתכם ל 200 מיליגרם ביום בלבד.

חֶלְבּוֹן

שלוש אונקיות של בשר ארנבת קלוי תורם לצרכים היומיומיים שלך חלבון. חלק זה מספק לך 24.7 גרם של זה macronutrients. חלבון שומר על הגוף שלך עובד בדרכים רבות, מ באספקת הגוף שלך עם אנרגיה כדי לעזור לבנות את השרירים כדי לשמור על הפונקציה של המערכת החיסונית שלך. אוניברסיטת אילינוי האתר מציין כי צריכת חלבון נמוך עלול לגרום לך לאכול יותר מזון ביום כפי שהוא משפיע על איך אתה מרגיש מלא. כמות המומלצת של חלבון כדי להדוף את טווחי הרעב 10-10 אחוז הקלוריות היומיות שלך.

ויטמינים

הוספת בשר ארנבת לתוכנית הארוחה שלך נותן לך דחיפה גדולה ויטמין B-12 – כל 3 גרם גרם המשרתים מספק 117.6 אחוזים של הצריכה היומית המומלצת. ויטמין B-12 משחק תפקיד קריטי בתפקוד של מערכת העצבים המרכזית שלך ואת חילוף החומרים, כמו גם היווצרות של כדוריות דם אדומות. הגוף שלך יש את היכולת לאחסן כמה שנים בשווי של ויטמין B-12, כך לאכול ארנב מספקת לך לא רק את הדרישות היומיות שלך, אבל קצת נוסף גם כן. ארנב משמש גם מקור עשיר של ויטמין B-3, המכיל 35.8 אחוז מהצורך שלך כל יום. ויטמין זה, הידוע בכינויו ניאצין, סיוע בהמרת פחמימות לאנרגיה וייצור מגוון של הורמוני מין.

מינרלים

בשר ארנבת מכיל לא מעט סלניום, מינרל שהגוף משתמש בו כדי ליצור נוגדי חמצון וממריץ את ייצור הזרע, כל מנה של 3 אונקיות של בשר מכילה 46.8% מהערך היומי המומלץ של סלניום. MedlinePlus מדווח כי רופאים מסוימים עשויים להמליץ ​​על שילוב יותר סלניום בתזונה כדי להילחם התקשות של העורקים, כמו גם סרטן כגון הבטן, הריאות, הערמונית וסרטן העור. 3 אונקיה מנה של ארנבת גם מספק לך עם 22.4 אחוזים של הזרחן שאתה צריך בתוכנית הארוחה היומית שלך. זה מינרלים חשבונות עבור 1 אחוזים של משקל הגוף הכולל שלך משפיע על יכולתו של הגוף להשתמש פחמימות ושומנים, כמו גם תיקון של תאים ורקמות.