אימון גופני עבור צוותי swat

אימון לנשק מיוחד ולטקטיקה של חברי הצוות דומה לאימונים בהם משתמשים ספורטאי האליטה. חברי צוות ה- SWAT אמורים לייצג את הקצינים המושלמים ביותר במחלקות המשטרה, המסוגלים לבצע את המיטב במצבים המסוכנים ביותר. חברי SWAT רבים עוברים הכשרה גופנית אינטנסיבית בשעות הפנאי שלהם לאחר שעבדו במשמרת סטנדרטית.

כוח פיזי

אימון כוח הוא מרכיב חיוני של הכנת להיות חבר צוות SWAT. בשלב מסוים, כל חברי צוות ה- SWAT צריכים לקרוא לעוצמתם הפיזית לעסוק בטקטיקות של הגנה או הישרדות. כדי להפוך חבר צוות SWAT, אתה צריך להוכיח את הכוח שלך על ידי להגיע המינימום המחלקה שלך לדחוף, pullups ומשוקלל דמה נושאת. תרגילי אימון כוח כוללים הנפתחים, כיפוף מעל שורות ו תלתלים biceps.

תקיפה מקף

אחד המבחנים המסייעים לחברי צוות ה- SWAT הוא מקף התקיפה. זה דורש את המועמד ללבוש 18 קילו שריון הגוף, קסדה לשאת רובה בעוד רצים 40 מטר. המועמד חייב לעשות שמונה countuper bodybuilds, סקוואט דחפים ו lunges לפני ואחרי ספרינט 40-יארד.

קורס מכשול טקטי

המועמד חייב גם להתחרות על מסלול חצי קילומטר מכשול. זה נעשה בבגדי תרגיל ולא שריון טקטי. ישנם שלושה בדיקות תובעניות כי יש להשיג את סימן 220-יארד, סימן 440 יארד ואת סימן 660 יארד. מבחנים אלה כוללים שני קונוס פועל טווה וגרירת 175 פאונד קורבן 10 מטרים.

דרישות אחרות

בדיקה פיזית היא היבט התובעני ביותר של יצירת צוות SWAT, אבל זה לא הדרישה היחידה. המועמד חייב לעבור מבחן בכתב על טקטיקות ונהלים, מבחן נשק המציג יכולות קליעה של המועמד ובחינה פסיכולוגית. לאחר שהמועמד עובר את המבחנים האלה, הוא חייב ללכת לפני ועדת ביקורת ולהפגין את יכולתו לחשוב על רגליו ולקבל החלטות מהירות.