הוא הליכה על ההליכון רע על הגב?

הליכה על הליכון לא רע עבור הגב. למעשה, הליכה דישה עשוי להיות תרגיל מושלם עבור שניהם להקל על כאבי גב קיימים ומניעת פציעות חדשות. הליכה על הליכון היא דרך בטוחה, עדינה לחזק את השרירים התומכים בעמוד השדרה, לשפר את בריאות העצם, לאבד משקל עודף שיכול לגרום לפציעה בחזרה, וכן לעורר את המוח לשחרר משככי כאבים הורמונים.

תרגיל עדין כגון הליכה או שחייה עשויה להיות הדרך היעילה ביותר להתאושש מכאב בגב התחתון. הליכה גורמת למוח לשחרר אנדורפינים המסייעים נגד כאב, תוך חיזוק השרירים התומכים במבנה הגב. בעוד כאב גב חריף עשוי לדרוש עד יומיים של מנוחה במיטה, המכונים הלאומיים של הפרעות נוירולוגיות ושבץ ממליץ לקום ולהתחיל ברגע שאתה מסוגל, כמו כאבי גב יכול להיות יותר גרוע מלהיות בישיבה מדי. אתה עלול להיתקל קצת אי נוחות כאשר אתה מתחיל להתחיל ללכת, אבל זה צריך לשקוע כמו שאתה בונה כוח שריר. עם זאת, עדיף להפסיק פעילות גופנית להתייעץ עם רופא אם אתה חווה קהות או כאב חמור בעת הליכה.

בנוסף להאיץ את ההתאוששות שלך, הליכה, יחד עם תרגילים אחרים שלא לזעזע או מאמץ את הגב, יכול למעשה לעזור למנוע פציעות גב מתרחשות על ידי שיפור הכוח שלך, יציבות וגמישות, במיוחד אצל אנשים עם חריגות בעמוד השדרה. בגלל זה הוא נושא משקל נושאת, הליכה גם משפר את בריאות העצם יותר מאשר פעילויות בעלות השפעה נמוכה כמו שחייה או רכיבה על אופניים. יתר על כן, היתרונות הקרדיווסקולאריים של הליכה יכול לעזור לך לשמור על משקל בריא, אשר מציב פחות מתח על שרירי הגב התחתון, משאיר לך רגישים לפציעה.

למרות הליכה על ההליכון הוא בטוח יותר מאשר צורות רבות אחרות של פעילות גופנית, זה עדיין חשוב לתרגל טכניקה טובה על מנת למנוע פגיעה ולבנות את הסיבולת שלך. לפני ההליכה על ההליכון, אתה צריך לשים על נעלי אתלטיקה סגורה לעשות כמה דקות של מתיחה עדינה. פעם על ההליכון, להתחיל במהירות איטית, קלה במשך הדקות הראשונות, ובהדרגה להעלות את המהירות לקצב מתון יותר כי elevates את קצב הלב. עם זאת, אתה לא צריך להגדיל את המהירות של המכונה כל כך גבוהה, כי אתה צריך להחזיק את המעקות כדי לשמור על הקצב, כמו זה יכול לגרום לפציעה. בעת הליכה על ההליכון, ההליכה שלך צריך להיות קל וטבעי, כפי שזה יהיה אם אתה הולך בחוץ. לבסוף, אתה צריך לשמור את השיפוע של ההליכון שטוח בזמן שאתה מתאושש מכאב בגב, כמו הליכה על שיפוע גורם לך להישען קדימה, לשים את הלחץ על הגב התחתון.

מלבד הליכון הליכה, תרגילים אחרים עשויים להועיל לאנשים עם בעיות גב כוללים מתיחה, יוגה ופעילויות אחרות cardio השפעה נמוכה כמו שחייה או רכיבה על אופניים. בפרט, תרגילים כי מתיחה ולחזק את השרירים בבטן עמוד השדרה יכול לעזור במניעת בעיות גב. כמה דוגמאות לתרגילים טובים לכאבי גב תחתון כוללים את מתיחות הגבעולים שוכבת על הגב, את חתול המתיחה, את מתיחת הגמלים, את הטיה האגן, את סלסול החלקים ואת האגן המותן, על פי מערכת הבריאות של אוניברסיטת מישיגן. הליכה על הליכון במשך 5 עד 10 דקות לפני ביצוע כל התרגילים האלה יכולים לעזור לחמם את השרירים כדי להפחית את הסיכון לפציעה. סוגים של פעילות גופנית כדי למנוע אם יש לך בעיות גב לכלול כל תרגיל זה מעמיד את המתח על הגב התחתון ואת הספורט הכרוך מגע גס, פיתול או השפעה פתאומית.

הליכה וכאב בגב

הליכה ומניעת פגיעה בעמוד השדרה

הליכון הליכה טיפים

תרגילים אחרים לבריאות אחורית