הסימפטומים של דמעה medius gluteus

Medius gluteus הוא שריר חשוב הממוקם הישבן כי ממלא תפקיד מכריע היציבות, כמו גם פילוס של הירכיים. כמו שריר מייצב, המדיום gluteus מסייע לאדם לשמור על איזון במהלך חטיפת הירך, כמו גם סיבוב פנימי וחיצוני של הירך.

אחד הסימפטומים העיקריים של דלקת Medius gluteus הוא מצב המכונה סימן Trendelenburg, אשר באה לידי ביטוי כמו מחזור הליכה לא נורמלי גורם לטבילה של הירך כי הוא מתנודד ולא לגירוי הרגיל. אינדיקטור משני של סימן Trendelenburg הוא מעלות מוגברת של כרית הברך כמו הפרט מנסה לנקות את הקרקע רגליהם. אתה יכול גם להרגיש כאב או גירוי בישבן כי משתנה עם חומרת הפציעה.

Gluteus medius דמעות יכול להיות תוצאה של פגיעה טראומטית או מצב degenerative. עם דמעות חלקית או מלאה של עובי הדליאוס מדיוס, שהם תוצאה של טראומה חריפה לשריר או לגיד, דימום מקומי ויצירת רקמת צלקת וסתיידות של הגיד עלולים להתרחש. מקרים של ניוון תנאים כגון tendinopathy נפוצים יותר ויכולים לגרום לקריעה מלאה של גדיוט מדיוס מדיוס לאורך זמן.

דמעה או נקע של המדיטוס gluteus עשוי להיות מדורגים על פי חומרת במהלך הערכה עם מומחה. כיתה 1 נקע הוא קריעה קלה של השריר שעלולה לגרום לכאב אבל לא לגרום לאובדן טווח תנועה או כוח של המדיום gluteus. ניקוע כיתה 2 יביא דמעה חלקית של שריר מדיוטס gluteus כמו גם אובדן חלקי של כוח וגמישות. דמעות מלאות או קרעים של שריר ה- gluteus medius ייחשבו כיתה 3 ויהיה לך אובדן מוחלט של כוח, איזון ואמבולציה.

מומחה יפעיל סוללה של בדיקות פיזיות כדי לעזור לקבוע את הציון של מדמיע medius דלקת. אתה עשוי להיות הורה באמצעות סוללה של בדיקות שרירים סטנדרטיים של שרירי הירך אשר עשויים לכלול חטיפת הירך, כיפוף, סיבוב פנימי וחיצוני כמו גם הרחבה הירך. טכניקות מיוחדות לקביעת הציון של דלקת medius gluteus שלך דורשים ממך לעמוד בשתי הרגליים ולאחר מכן רגל אחת כדי לקבוע אם יש שקע של האגן שלך.

תסמינים

גורם

מידת הפגיעה

– פגיעה בנזק