כיצד להשתמש אכינצאה לטיפול באקנה

המומחים מדווחים כי אכינצאה הוא צמח רב שנתי שהראה הבטחה כממריץ החיסונית. האינדיאנים הילידים השתמשו בתרופות אלו במשך מאות שנים לטיפול בזיהומים. השימוש הנפוץ ביותר היום המודרני של צמח זה הוא עבור מחלות נשימה, כגון הצטננות, אבל זה משמש גם כדי לרפא זיהומים בדרכי השתן וכטיפול לאקנה. Echinacea זמין במספר צורות כי ניצלו מרכיבים מרכזיים של המפעל לחלוט תה או ליצור Balm. תוצאות אקנה כאשר העור נקבוביות להיות חסום בסופו של דבר נגוע. אמנם אין הוכחות מדעיות כי אכינצאה ישפר אקנה, זה עשוי לעזור להפחית נפיחות ולמנוע זיהום.

רכישת שורש מיובש echinacea מ צמחים מקומיים או חנות מזון בריאות. יש אנשים לעשות לגדול צמח זה בגינה שלהם. כדי לקצור שורשים, לחתוך חלק השורש עם סכין. שטפו את החלק ותלו אותו באור השמש. לאחר ייבוש, למחוץ את חתיכת עד שהוא הופך אבקה לאחסן בצנצנת זכוכית.

מוסיפים 1 גרם של אבקת שורש למים חמים ומרתיחים במשך 10 דקות.

מניחים מסנן כלשהו על גבי כוס. המסנן יכול להיות מסנן קפה או מסננת תה, עדינה את הנקבוביות יותר טוב. יוצקים את הנוזל החם דרך המסנן לתוך הכוס. מסננים את הנוזל תסיר כל משקע שנותר מן אבקת השורש.

להכין ולשתות את התה שלוש פעמים ביום במשך שלושה ימים.

החל קרם אכינצאה מקומי לאזור המושפע. לדברי Mayo Clinic, יישומים מקומיים צריך להיות תרכובת חצי מוצק המכיל 15 אחוז מיץ לחוץ. בצע את ההוראות המצורפות למוצר לצורך יישום תקין ומינון.